Bruno napisał(a):Tak jak widzisz, wiec chyba nic...
No jak to nic .A droga do podczela?
Konsul napisał(a):Ok, w sumie to jest spoko, kolejny żarcik Easego. Bardzo zabawny, nie? Podoba się? No to super, szkoda gadać. Zdrówko Panowie. Za zdrowie mamy Staszka, do dna.
Konsul napisał(a):Ok, w sumie to jest spoko, kolejny żarcik Easego. Bardzo zabawny, nie? Podoba się? No to super, szkoda gadać. Zdrówko Panowie. Za zdrowie mamy Staszka, do dna.
Bruno napisał(a):monika n-k napisał(a):
No jak to nic .A droga do podczela?
Po co wiec pytasz, jak wszystko wiesz lepiej
Flo napisał(a):Staszek napisał(a):Zgłaszam oficjalną skargę na użytkownika Easy Rider do moderatorów.
z takim podpisem, zalapiesz sie razem z nim na warna, na dole jest link tam sie zglasza
Staszek napisał(a):Flo napisał(a):Staszek napisał(a):Zgłaszam oficjalną skargę na użytkownika Easy Rider do moderatorów.
z takim podpisem, zalapiesz sie razem z nim na warna, na dole jest link tam sie zglasza
ten podpis na dole jest cytatem wiec przesadzasz
Flo napisał(a):Staszek napisał(a):Flo napisał(a):Staszek napisał(a):Zgłaszam oficjalną skargę na użytkownika Easy Rider do moderatorów.
z takim podpisem, zalapiesz sie razem z nim na warna, na dole jest link tam sie zglasza
ten podpis na dole jest cytatem wiec przesadzasz
swiatlego czlowieka cytujesz - padalca, powodzenia
Staszek napisał(a):Flo napisał(a):Staszek napisał(a):Flo napisał(a):Staszek napisał(a):Zgłaszam oficjalną skargę na użytkownika Easy Rider do moderatorów.
z takim podpisem, zalapiesz sie razem z nim na warna, na dole jest link tam sie zglasza
ten podpis na dole jest cytatem wiec przesadzasz
swiatlego czlowieka cytujesz - padalca, powodzenia
czy to wazne kogo?
rownie dobrze moglbym ciebie zacytowac jak bys to samo napisal, a tak poza tym jak to zrobiles ze masz znowu taki sam nick bo miales usuniety potem ze stopką a teraz masz taki sam.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości