!!!!markolimp napisał(a):a ja skonczylem szkole srednia zaczelem prace poszedlem na studia niestety studia nie wypalily przez prace zjazdy co tydzien a praca po 12 godzin bym mosial pracowac 5 dni po 12 godzin uczyc sie w nocy i w pitek jechac na studia i spac na wykladach.Ja sam do wojska nie poszedlem poprostu mosialem isc dostalem powolanie i to do nauki nie ma nic wspólnego owszem zdarzaja sie idioci z jedna klasa szkoly zawodowej ale ja na szczescie nie mialem przyjemnosci poznac sie z takimi ludzim czasmi jest tak ze do woja zgarniaja na siłe i czasami nie mozna juz krecic i uciekacFlo napisał(a):A mam pytanie do markolimpa
Na moim przykladzie, kiedy mialem isc do wojska?
skonczykem szkole srednia - mialem 19 lat, or azu poszedlem na studia, skonczylem majac 24 lata, moglbym teraz isc ale mam dobra prace, wiec gdzie jest sens isc w kamasze? Ja juz sie w wojsko bawilem z wlasnej woli przez 2 lata
[ Dodano: 2006-02-21, 19:04 ]hmmmm a moze isc do wojska zeby wzmocnic sie psychicznie byc bardziej odporniejszym na wszytko i nie po toKaucZ napisał(a):Kat. A dostalem... W zylach płynie oficerska krew. Jednak do woja isc nie chce. Nie po to sie urodzilem zeby uczyc sie zabijac...
"zeby uczyc sie zabijac..." tylko po to zeby nauczyc sie bronic
ps. kauczu strzelales z ostrej amunicji z kałacha z PM-A rzucales granatami , przeszedles 45 km na nogach w lesie, w nocy , z pelnym oporzadzeniem wazacym ok 40 kg jezeli nie to polecam jezeli myslisz ze wiesz na co ciebie stac i do czego jestes zdolny to uwierz mi mylisz sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
SatH^Raa napisał(a):kulA napisał(a):marek a czy ty potrafisz czytac bez takiej ilosci bledow ortograficznych?? jak nie to radze sie isc jednak douczyc bo pokazujesz jednak ze sie uczyc nie chcialo to w kamasze wzieli
Czepiasz się. Z drugiej strony markolimp powinien czytać posta przed jego wysłaniem.
kgg0000 napisał(a):do komandosów? z twoją posturą to raczej na dowódcę GROMU za Polko

kulA napisał(a):kgg0000 napisał(a):do komandosów? z twoją posturą to raczej na dowódcę GROMU za Polko
on byl tajna bronia, pokazywali go przeciwnikowi i na ten widok wrogowi morale spadaly do zera i uciekal, ja wrog byl twardszy to pokazywali easy'ego nago, tego widoku jeszcze nikt nie wytrzymal![]()
![]()
![]()
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości