Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez james » wtorek, 27 cze 2006, 08:47

Flo_ napisał(a):
Demurrer napisał(a):Na meczu Szwajcaria v Ukraina zasnąłem. Żona obudziła mnie na karne. Tyle tytułem komentarza.


odpowiedni komentarz do zenujacego meczu. Nigdy wiecej takich meczow :x


ale i tak 2 najbardziej zenujace mecze wg mnie to francja - szwajcaria i polska kostaryka...masakra to byla :evil:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Flo_ » wtorek, 27 cze 2006, 13:35

moze niezwiazane z mundialem ale z bylym reprezentantem Wloch

"today Gianluca PESSOTTO, our actual Team Manager and ex glourious bianco nero player has fallen down from a window of our club's palace. Now it's in very bad conditions at the hospital."
Flo_
 

Postprzez Demurrer » środa, 28 cze 2006, 08:22

Stracił u mnie Henry dużo po tej symulacji. Nie dość że dogonił Puyola i wskoczył mu na plecy to jeszcze symulował, że niby dostał w twarz. Chamstwo. A najgorsze, że z tego wolnego za faul którego nie było padła bramka na 6 min. przed końcem meczu. Sądzę, że mecz inaczej by się ułożył, gdyby nie ten gol, bo Hiszpanie nie odkryliby się i najprawdopodobniej nie straciliby 3 bramki. Potem byłaby dogrywka i wszystko byłoby otwarte.

Coraz bardziej rozczarowują mnie te mistrzostwa. Nudy i żadnych niespodzianek. Wygrywają rutyniarze cwaniactwem, a nie porywającą grą.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Flo_ » środa, 28 cze 2006, 08:35

ten mundial nie ma nic wspolnego z fair play
Flo_
 

Postprzez Roman » środa, 28 cze 2006, 08:56

a wygrają leserzy z Brazylii

za to Francji tak grającej (o stawkę) nie widziano od EURO2000
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » środa, 28 cze 2006, 11:01

piter_Radzikowo napisał(a):
Flo_ napisał(a):ten mundial nie ma nic wspolnego z fair play


a poprzedni mundial mial cos wspolnego z fair play :?: :?:


tez nie ale ten to juz jawne przegiecie
Flo_
 

Postprzez Sauniere » środa, 28 cze 2006, 11:54

no, Henry rzeczywiscie chamsko sie zachował .. podobnie jak Rivaldo w 2002 kiedy to dostał piłka w kolano ale złapał sie za twarz i Turek obejrzał czerwony kartonik .. no, ale cóz .. byłem za Francją choc to Hiszpania była lepsza w całym turnieju na razie .. zobaczymy co pokaza z Brazylią 1 lipca we Frankfurcie ..
Sauniere
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): środa, 28 cze 2006, 11:39
Lokalizacja: Colberg

Postprzez Flo_ » środa, 28 cze 2006, 12:08

SatH^Raa napisał(a):Co by nie mówić o Francji to wczoraj była lepsza. W końcu przegrywali 0:1 z karnego i wsadzili Hiszpanom 3 gole z pola.


przy czym na 2:1 to bylo drukarstwo, a 3:1 to juz formalnosc
Flo_
 

Postprzez Flo_ » środa, 28 cze 2006, 12:11

powiem tak, wydrukowal sedzia to jedno a drugie ze Hiszpania faktycznie nie zachwycila.
Flo_
 

Postprzez Flo_ » środa, 28 cze 2006, 12:12

zrodlo onet:

Kod: Zaznacz cały
Kiedy wydawało się, że konieczna będzie dogrywka, arbiter za faul którego nie było, podyktował rzut wolny 30 metrów od bramki Casillasa. Henry teatralnie upadł po starciu z Puyolem, a sędzia pokazał jeszcze Hiszpanowi żółtą kartkę.

Ze stałego fragmentu gry dośrodkowywał Zidane. Piłka spadła na głowę Vieiry, który strzelił mocno i precyzyjnie. Piłka odbiła się jeszcze od nogi Sergio Ramosa i wpadła do bramki
Flo_
 

Postprzez Sauniere » środa, 28 cze 2006, 12:16

trzeba przyznac jedno .. sędziowie sędziuja skandalicznie .. powinni wprowadzic powtórki video
Sauniere
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): środa, 28 cze 2006, 11:39
Lokalizacja: Colberg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości