Flo_ napisał(a):Demurrer napisał(a):Na meczu Szwajcaria v Ukraina zasnąłem. Żona obudziła mnie na karne. Tyle tytułem komentarza.
odpowiedni komentarz do zenujacego meczu. Nigdy wiecej takich meczow
ale i tak 2 najbardziej zenujace mecze wg mnie to francja - szwajcaria i polska kostaryka...masakra to byla


