Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez james » niedziela, 25 cze 2006, 14:07

przestancie z C.Ronaldo....jak sie patrze na niego to mi sie zygac chce..
a wczoraj blisko niespodzianki bylo..naleza sie brawa dla mexico :twisted:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Roman » niedziela, 25 cze 2006, 15:34

No i będzie pierwszy większy test dla Niemców - ale Argentynę może walec Klinsmanna zmieść - Meksyk, który w grupie miał ciężkie problemy przez większą część meczu przeważał - poza tym Argentyna grała w turnieju z trudniejszymi rywalami (nawet mimo beznadziejnej Serbii i Czarnogóry) - no i piłkarze Pekermana mają w kościach 30 min. więcej - to na tym poziomie już wiele

Wracając (jednak) do C.Ronaldo, to bardziej dla mnie denerwujące jest Z.Ibrahimovic - strzela jedną bramkę na pięć "setek", bawi się piłką, kręci się na niej tak, że mało sobie nóg nie połamie, strzela jak jakiś pitolony akrobata (raz mu się na EURO2004 udało) - strasznie nieefektywny bawi-widzek

No i wierzę w Portugalię - Figo nie grał tak dobrze od bardzo dawna
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez boss » niedziela, 25 cze 2006, 16:21

Anglia wygra ? po 20 minutach 0:0
Avatar użytkownika
boss
Twardziel
 
Posty: 78
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 13:56
Lokalizacja: miejscowy

Postprzez Flo_ » niedziela, 25 cze 2006, 16:32

boss napisał(a):Anglia wygra ? po 20 minutach 0:0


mecz trwa 90 a czasem 120 minut :D
Flo_
 

Postprzez Flo_ » niedziela, 25 cze 2006, 16:41

chcialbym rzec ze w cwierfinale Brazylia wpadnie na Hiszpanie :twisted: I czuje to to jak Nostradamus ze Hiszpania wygra :D
Flo_
 

Postprzez Mafi » niedziela, 25 cze 2006, 20:12

Sytuacje to Anglicy stwarzali, tylko ciągle "coś" było nie tak... albo przestrzelali albo nie wykorzystywali dobrych akcji...

A na bramkę zasłużyli, bo niby czemu nie? Ładnie Beckham strzelił... trafił to im się należała...

Liczyłam na bardziej ekscytujący mecz swoją droga, a tą grą na czas wyprowadzili mnie z równowagi ;] Noo... to tyle... ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez qrczak » niedziela, 25 cze 2006, 20:32

Mafi napisał(a):Sytuacje to Anglicy stwarzali, tylko ciągle "coś" było nie tak... albo przestrzelali albo nie wykorzystywali dobrych akcji...

A na bramkę zasłużyli, bo niby czemu nie? Ładnie Beckham strzelił... trafił to im się należała...

Liczyłam na bardziej ekscytujący mecz swoją droga, a tą grą na czas wyprowadzili mnie z równowagi ;] Noo... to tyle... ;p


Z taką grą to Holandia lub Portugalia powiozą Anglików (mam nadzieję.)[/code]
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mafi » niedziela, 25 cze 2006, 20:35

Jeśli zagraja tak jak dzisiaj- i zabraknie im szczęścia- a dziś je trochę mieli- to owszem. No cóż... Chyba, że po dzisiejszym marnym meczu dostaną trochę po dupie i wezmą się w garść- może odżyją, bo ta ich dzisiejsza gra w ogóle mi się nie podobała.

I w ogóle formą nie zachwycają, a chyba już ciut na to za późno żeby coś z tym zrobić :/ A szkoda, bo akurat Anglii kibicuję
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo_ » niedziela, 25 cze 2006, 22:07

juz nie ma faworytow, kazdy gra popeline
Flo_
 

Postprzez james » niedziela, 25 cze 2006, 22:09

ehhhh czemu wszystkie moje ulubione druzyny odpadaja?noga jest piekna i nieobliczalna :cry:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości