Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » czwartek, 12 paź 2006, 21:24

Demurrer napisał(a):
report napisał(a):żadnych klątw ?
tu mieszkają dobrzy ludzie
ja jestem zła, hahaha..
i żądam sprawiedliwości :!:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report » czwartek, 12 paź 2006, 21:54

kamila napisał(a):
Demurrer napisał(a):
report napisał(a):żadnych klątw ?
tu mieszkają dobrzy ludzie
ja jestem zła, hahaha..
i żądam sprawiedliwości :!:


kama - chyba prawa i sprawiedliwości - ? :serce: :serce: :serce:
report
 

Postprzez kamila » czwartek, 12 paź 2006, 21:58

report napisał(a):kama - chyba prawa i sprawiedliwości - ? :serce: :serce: :serce:
zwał jak zwał repciu, byle szybko, bo nie mogę patrzeć "na to", serce mnie boli jak widzę, że ktoś przez głupote swoją krzywdzi innych 8) [smilie=guns.gif]
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » czwartek, 12 paź 2006, 22:13

SatH^Raa napisał(a):Bez przesady, tam od razu klątwami rzucać
no, można też kamieniami :|
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report » piątek, 13 paź 2006, 07:39

dobra klątewka nie jest zła - a i wrogowie bardziej uważni.... ale dzisiaj z okazji wekendu - same dobre życzenia ślę... ale tylko tym którzy o tym wiedzą ...
report
 

Postprzez kamila » piątek, 13 paź 2006, 09:35

przystańmy przy tej sprawiedliwości..


NataliaW: :* , mordko Ty moja :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » piątek, 13 paź 2006, 09:50

Ja też bym chciała sprawiedliwości.

I tego żeby wszystkim obrońcom moralności wreszcie poukładało się w łebkach i dotarło, że wtrącanie się w czyjeś sprawy nie przynosi nic dobrego.

Każdy kij ma dwa końce, a rzeczy nie zawsze są takimi jakimi chce się żeby były.
Nie ma to jak wyrabianie opinii na podstawie... na właśnie, czego?
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez kamila » piątek, 13 paź 2006, 10:51

Mafi napisał(a):I tego żeby wszystkim obrońcom moralności wreszcie poukładało się w łebkach i dotarło, że wtrącanie się w czyjeś sprawy nie przynosi nic dobrego.
właśnie..
ja nie mam zamiaru się w nic wtrącać wisi mi to, mam swoje życie i przypadki życiowe, każdy odpowiada za swoje czyny, ale ja nie o tym, .. sprawiedliwość musi być na tym świecie i [beep] :D

Natka: ciiicho, nooo :* , spełnią sie, spełnią..
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » piątek, 13 paź 2006, 11:34

Czasem mam wrażenie, że żyjemy w średniowieczu.... Albo i gorzej.

Racja jak dupa- każdy ma swoją. I tylko swoją widzi.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości