ja jestem zła, hahaha..Demurrer napisał(a):tu mieszkają dobrzy ludziereport napisał(a):żadnych klątw ?
i żądam sprawiedliwości

zwał jak zwał repciu, byle szybko, bo nie mogę patrzeć "na to", serce mnie boli jak widzę, że ktoś przez głupote swoją krzywdzi innychreport napisał(a):kama - chyba prawa i sprawiedliwości - ?![]()
![]()
![guns [smilie=guns.gif]](./images/smilies/guns.gif)
właśnie..Mafi napisał(a):I tego żeby wszystkim obrońcom moralności wreszcie poukładało się w łebkach i dotarło, że wtrącanie się w czyjeś sprawy nie przynosi nic dobrego.
, spełnią sie, spełnią..Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości