2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez McCool » piątek, 23 wrz 2005, 13:31

dla niewzorowych nagrodą pocieszenia jest Franio :D
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez MadziUlka » piątek, 23 wrz 2005, 14:54

McCool napisał(a):dla niewzorowych nagrodą pocieszenia jest Franio :D


Franio jest zbyt wysoką nagrodą :wink:
ja nie godna... :lol:
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez McCool » piątek, 23 wrz 2005, 15:37

NataliaW napisał(a):
McCool napisał(a):dla niewzorowych nagrodą pocieszenia jest Franio :D


:lol: :lol: :lol: [smilie=clap2.gif]

A czy dla absolwentów też da rade taką nagrode pocieszenia załatwić.....? plissss..... :cwaniak:

dla absolwentów to Franek wam w stringach zatanczy :D tylko musicie go ladnie poprosic :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez McCool » piątek, 23 wrz 2005, 15:47

NataliaW napisał(a):łaaaał......ostatnio tańczyłam z przewodniczącym w River pół wieczoru-ale w stringach to mogło by być coś.....ale to w następnym sezonie.....teraz już chyba nie będe miała okazji..yh...chyba, że korespondencyjnie. :roll: :wink:

korespondencyjnie to on Ci te stringi może wysłać :P powiesisz sobie na ścianie z trofeami :twisted: a żałuj Natala że na dyskotece nie byłaś ;)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Roman » sobota, 24 wrz 2005, 17:44

ja tam się nie chwalę, ale redakcja gazety "Łomot" zwyciężyła w konkursie Szkolny Pulitzer
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » sobota, 24 wrz 2005, 19:47

kongratulejszyn!!!!!!!!!! :twisted: ehhh moja gazetka szkolna tez kiedys wygrała ten konkurs :roll: ale to dawno bylo ;)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez McCool » sobota, 24 wrz 2005, 22:05

to chyba juz nie pierwszy pulitzer w waszej karierze :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Roman » niedziela, 25 wrz 2005, 08:28

McCool - pierwszy, kiedyś byliśmy drudzy, a pulitzera dla najlepszego redaktora dostał nasz Łukasz Jeżyk

dodam, że w tym roku w kategorii gimnazjalnej, już po raz drugi w historii nagrodę zdobyła gazeta "Szkolne klimaty" z "dwójki" - tak więc niemal całkowita dominacja Kołobrzegu :)
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » niedziela, 25 wrz 2005, 17:13

Roman napisał(a):McCool - pierwszy, kiedyś byliśmy drudzy, a pulitzera dla najlepszego redaktora dostał nasz Łukasz Jeżyk

dodam, że w tym roku w kategorii gimnazjalnej, już po raz drugi w historii nagrodę zdobyła gazeta "Szkolne klimaty" z "dwójki" - tak więc niemal całkowita dominacja Kołobrzegu :)

oooo hehe :twisted: Szkolne Klimaty... pierwszą nagrodę osobiście odbierałem ;)

grautuluję Wam tym bardziej, że pamietam ten konkurs i wiem ze gazetki innych szkół są także na naprawde wysokim poziomie...
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości