Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » czwartek, 22 cze 2006, 00:05

Kurczę... ja się nikomu nie dałam nakręcić. Ja po prostu bardzo chciałam i mocno wierzyłam w to, że jednak wyjdziemy z grupy.

A po prostu wpieniają mnie niektóre teksty, wypowiedzi, itp... nic na to nie poradzę i wcale nie chcę poradzić... ehh...

No stało się to sie stało... ale po co to takie o... bleh...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Roman » czwartek, 22 cze 2006, 07:33

a mi się wydaje, że kosmetyczna zmiana w postaci wymiany Listkiewicza na jakiegoś innego działaczka nic nie da

to cały związek jest chory - organizacyjnie jak partia komunistyczna w kraju realnego socjalizmu

jak Listkiewicz zostawał prezesem to atakował Dziurowicza niemal w ten sam sposób, jak teraz sam dostaje

*

nasi piłkarze przynajmniej wygrali z tą Kostaryką (choć może to i źle, bo i za to pan Michał będzie chciał, no może nie pomnik, ale tablicę pamiątkową z pewnością, a jeśli nie, to przynajmniej zostawić Janasa), a nie jak Serbia i Czarnogóra - prowadząc 2:0 w meczu o honor przegrać 2:3
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » czwartek, 22 cze 2006, 07:37

w Serbii cala reprezentacja sie zmieni, juz to zapowiedzieli, poza tym kraj sie dzieli wiec akurat maja okazje na zmiany. Czarnogora bedzie jak Bosnia i Hercegowina przecietniakiem bo tylko 3 zawodnikow jest na MS od nich.
Flo_
 

Postprzez Roman » czwartek, 22 cze 2006, 07:39

to jest nasza grupa w el. ME. To będziemy grali z jednymi i drugimi? Nasza grupa i tak jest rozdęta
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » czwartek, 22 cze 2006, 08:11

Roman napisał(a):to jest nasza grupa w el. ME. To będziemy grali z jednymi i drugimi? Nasza grupa i tak jest rozdęta


no wlasnie.....niech ktos mi powie jak oni to rozwiaza? Bo to jest nielada problem teraz.
Flo_
 

Postprzez Basketman » czwartek, 22 cze 2006, 12:03

Najwięksi optymiści kupili telewizory w MediaMarkt. Ciekawe co teraz czują wydając ostatnie oszczędności? :cry: :lol:
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez james » czwartek, 22 cze 2006, 16:51

szacuneczek dla wlochow mimo ze nie specjalnie ich lubie...no i pepiki wracaja do domku :lol:
a takie byly plany :wink:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Flo_ » czwartek, 22 cze 2006, 16:52

james napisał(a):szacuneczek dla wlochow mimo ze nie specjalnie ich lubie...no i pepiki wracaja do domku :lol:
a takie byly plany :wink:


plany sie skonczyly wraz z kontuzja Kollera
Flo_
 

Postprzez james » czwartek, 22 cze 2006, 17:04

Flo_ napisał(a):
plany sie skonczyly wraz z kontuzja Kollera

myslalem ze tak klasowy zespol poradzi sobie bez podstawowego napastnika a tu prosze...podzielili nasz los
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Tonic » piątek, 23 cze 2006, 00:14

Chorwacja-Australia(2:2), jeden z najlepszych meczów jakie widziałem na tym Mundialu( nie pomijając takich spotkań jak Argentyna- WKS , Włochy-USA , Holandia- WKS, Czechy-Ghana , Szwecja-Anglia czy też Meksyk-Iran) Co działo się na tym meczu wiedzą Ci tylko którzy oglądali. Główna postacią tego meczu został taż sędzia. Nie zauważył dwóch zagrań ręką zawodnika z Chorwacji na polu karnym, pokazał 2gą żółtą kartkę Simunicowi ale zapomniał dać czerwoną!! Dopiero w 92ej minucie Simunic dostał ją za 3ą żółtą!!!!!!.No ale zawodnicy pokazali klase ,jestem pełen uznania dla Australii(choć bramkarz najsłabszym ogniwem) i trenera Hiddinka co zrobił. Chorwaci także zasłużyli na wielkie brawa za walke do ostatnich minut. Mecz dramatyczny, emocjonujący, oby takich jak najwięcej…….
Tonic
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 23 maja 2006, 12:53

Postprzez Roman » piątek, 23 cze 2006, 00:21

Czesi mieli po prostu za krótką ławkę - bez Kollera ni cholera

z tego co czytam sędzia G.Poll miał niesamowite szczęście, że Simunic zapracował na trzeci żółty kartonik
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » piątek, 23 cze 2006, 06:26

i takim sposobem Mr Graham Poll wypaczyl wynik spotkania
Flo_
 

Postprzez Roman » piątek, 23 cze 2006, 10:01

szkoda, liczyłem na hit w 1/8 Brazylia-Włochy

a Graham Poll to sobie przede wszystkim karierę wypaczył

chociaż Medina Cantalejo też takie coś kiedyś w el. LM odwalił (tylko wtedy nie dostał zawodnik 3. kartki) - mecz został powtórzony

a sędzia nadal sędziuję i ma się dobrze

co do sędziów - kto oglądał mecz Ghana - USA, ten widział, że Markus Merk ma pewne zbieżne cechy z drużyną Francji - jest przereklamowany - wszyscy mówią, że będzie prowadził finał (jeśli Niemcy w nim nie zagrają) - a on popełnia liczne błędy - na pewno to nie jest czołowy sędzia świata - pamiętacie karny z meczu Barcelona - Chelsea za nie-faul na Terry'm (który był na spalonym)

w sumie ciekawe kto będzie sędziował finał - ja po cichu stawiam na L.Michela
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości