Bezsennosc cd...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Nemo » sobota, 4 lut 2006, 16:10

No to sobie zaszalalam. O 4 .20 poszlam spac. :wink: :P Jak ten czas szybko leci..... :P Dopiero wstalam. :P Ale co tam warto bylo:) :)
Pozdrowionka dla śpiacej w ksiegach yenn!! :wink: :P :lol:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez yennefer » sobota, 4 lut 2006, 16:34

Nemo napisał(a):No to sobie zaszalalam. O 4 .20 poszlam spac. :wink: :P Jak ten czas szybko leci..... :P Dopiero wstalam. :P Ale co tam warto bylo:) :)
Pozdrowionka dla śpiacej w ksiegach yenn!! :wink: :P :lol:

dzieki, odebrałam :lol: :P
a wczoraj nastawilam sobie budzik, zeby dzis wczesniej spac, ale gdzie tam... jak zwykle plan sie nie powiodl - po uciszeniu diabelstwa, poszlam dalej spac :P yhhh.. tym sposobem znow wstalam w poludnie [smilie=hmm.gif]
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez yennefer » sobota, 4 lut 2006, 16:36

yennefer napisał(a):a wczoraj nastawilam sobie budzik, zeby dzis wczesniej spac[smilie=hmm.gif]


wstać oczywiście, miało być :doh:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Nemo » sobota, 4 lut 2006, 16:39

yennefer napisał(a):
yennefer napisał(a):a wczoraj nastawilam sobie budzik, zeby dzis wczesniej spac[smilie=hmm.gif]


wstać oczywiście, miało być :doh:

YASNE Yenn, głodnemu chleb na mysli!! :P
Cos mi sie widzi ze zostaniesz forumowych spioszkiem! :lol: :oops:
jak to spiewał Piasek : ''I do południa budzikom śmierć, a po pólnocy niech dzwoni kto chce...." :gwizd: [smilie=sleeping.gif]
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez yennefer » sobota, 4 lut 2006, 16:42

Nemo napisał(a):
Cos mi sie widzi ze zostaniesz forumowych spioszkiem! :lol: :oops:
jak to spiewał Piasek : ''I do południa budzikom śmierć, a po pólnocy niech dzwoni kto chce...." :gwizd: [smilie=sleeping.gif]

taaa, ale nie ja wstalam o 16 :lol: :lol:
a co do piosenki - swieta racja :twisted: :hyhy:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Nemo » sobota, 4 lut 2006, 16:51

yennefer napisał(a):
Nemo napisał(a):
Cos mi sie widzi ze zostaniesz forumowych spioszkiem! :lol: :oops:
jak to spiewał Piasek : ''I do południa budzikom śmierć, a po pólnocy niech dzwoni kto chce...." :gwizd: [smilie=sleeping.gif]

taaa, ale nie ja wstalam o 16 :lol: :lol:
a co do piosenki - swieta racja :twisted: :hyhy:

No wiesz...szczesliwi czasu nie mierza.... :lol: :wink: :P
Poza tym raz mi sie zdarzyło a podobno TY w tej dziedzinie to masz juz Nobla... :lol: :wink: :drunk:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez yennefer » sobota, 4 lut 2006, 17:08

Nemo napisał(a):No wiesz...szczesliwi czasu nie mierza.... :lol: :wink: :P

dobra, dobra, juz sie nie tłumacz :twisted:
Nemo napisał(a):TY w tej dziedzinie to masz juz Nobla... :lol: :wink: :drunk:

taa? to gdzie ten Nobel? ja chce Nobla :!:
powinnam raczej dostac go w dziedzienie niedosypiania i ilosci godzin snu na dobe... ale cii :P :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Nemo » sobota, 4 lut 2006, 17:15

yennefer napisał(a):taa? to gdzie ten Nobel? ja chce Nobla :!:
powinnam raczej dostac go w dziedzienie niedosypiania i ilosci godzin snu na dobe... ale cii :P :lol:


Jeszcze nie dojechał. zapewne jest w drodze.... :lol: :lol:
A co do ilosc nie przespanych godzin to ....ja nie wiem co Ty robisz nocami...mam nadzieje ze nie szydełkujesz :lol: :lol: :wink:
A za to niedospanie to masz dostac Pulicera :lol: :P :P
Sorki za offtopa
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez bezAMBICJI » sobota, 4 lut 2006, 17:36

Przed chwilką wstałam...odsypiałam nocke :D :oops:
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez yennefer » sobota, 4 lut 2006, 17:40

nocami latam na miotle, szydełkowanie zostawiam Tobie :lol: :lol: ;)

a dziś znów wszystko wskazuje na to, że posiedze sobie troche, pogadam z księzycem, może mnie oświeci :lol: :twisted:
trzeba nadrobić stracony czas :oops:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez bezAMBICJI » sobota, 4 lut 2006, 17:42

WZT napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):Przed chwilką wstałam...odsypiałam nocke :D :oops:

ach ta mlodziez jaka slabowita :P :P : P: P :P :P:P:P :twisted: :twisted: :twisted:


no nie wiem czy taka słabowita :wink: bo spałam w nocy tylko 3 godzinki ;/
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez Nemo » sobota, 4 lut 2006, 17:54

yennefer napisał(a):nocami latam na miotle, szydełkowanie zostawiam Tobie :lol: :lol: ;)

a dziś znów wszystko wskazuje na to, że posiedze sobie troche, pogadam z księzycem, może mnie oświeci :lol: :twisted:
trzeba nadrobić stracony czas :oops:

A ja na odkurzaczu. :lol: :lol: :P Ty to masz wtyki! :lol: :wink:
Uwazaj by nie popasc w jaka chorobe!!! :lol: :P
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Basketman » sobota, 4 lut 2006, 23:23

Nie mam siły, pójdę dziś wcześnie spać.. Jutro dobre widowisko na Milenium ;D
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 5 gości