agentWomen napisał(a):kamila napisał(a):weekend w Poznaniu, zapowiada się ciekawie![]()
Owszem zapowiada sie ale nie zapominaj ze wszytskie trzy jestesmy jeszcze chore a jutro mamy jechac!dobrze ze kierowce i pilota ma[aaaaaapsik]my zdrowych

kamila napisał(a):agentWomen napisał(a):kamila napisał(a):weekend w Poznaniu, zapowiada się ciekawie![]()
Owszem zapowiada sie ale nie zapominaj ze wszytskie trzy jestesmy jeszcze chore a jutro mamy jechac!dobrze ze kierowce i pilota ma[aaaaaapsik]my zdrowych
bez komentarza co do tego wyjazdu![]()


agentWomen napisał(a):Aaaaaaaaaa![]()
![]()
![]()
Dzisiaj dzika noc nie sister?
tak dzisiaj szaleje z Kamila niestety nie w Poznaniu jak planowałyśmy ale odbijemy sobie tutaj![]()
, bo źle mi się kojarzy, hehehe.kamila napisał(a):agentWomen napisał(a):Aaaaaaaaaa![]()
![]()
![]()
Dzisiaj dzika noc nie sister?
tak dzisiaj szaleje z Kamila niestety nie w Poznaniu jak planowałyśmy ale odbijemy sobie tutaj![]()
tylko nie "dzika" wszystko, tylko nie "dzika", bo źle mi się kojarzy, hehehe.

zostalem okradziony przez moje 2 wcielenie . pozdro 
OJ, gdzie są posty na temat hiper big kaca????

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości