1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olga » poniedziałek, 11 kwi 2005, 17:17

jesteście świadkami mojego planowania nauki!! jak nie będę przestrzegać ustalonego przez siebie regulaminu to proszę zdzielic mnie przez łeb (jakoś :? )

do jutra kończę prezentację i do poniedziałku umiem ją na pamieć ;/

od 21.04 do 06.05 - nauka na pisemny polski i angielski

od 06.05 do 16.05 - geografia

od 06.05 - 19.05 - WOS!!


uroczyście przysięgam zastosować sie do narzuconych sobie zasad przystapienia do nauki w celach poszerzenia i utrwlenia wiedzy!! tak mi dopomóżcie forumowicze ....


mam jakąś fazę ... :?
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Morland » poniedziałek, 11 kwi 2005, 17:18

A jak zobaczę w szkole, że się nie uczysz to mogę przyjść i zdzielić Cię przez łeb (jakoś)? :)
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Olga » poniedziałek, 11 kwi 2005, 17:25

Morland napisał(a):A jak zobaczę w szkole, że się nie uczysz to mogę przyjść i zdzielić Cię przez łeb (jakoś)? :)


masz moje zezwolenie ... nie oskarżę cię o pobicie ... możemy spisać umowę jesli chcesz! ja po prostu jestem w desparcji i szukam mobilizacji a to chyba jedyny sposób!
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Morland » poniedziałek, 11 kwi 2005, 17:42

Olga napisał(a):
Morland napisał(a):A jak zobaczę w szkole, że się nie uczysz to mogę przyjść i zdzielić Cię przez łeb (jakoś)? :)


masz moje zezwolenie ... nie oskarżę cię o pobicie ... możemy spisać umowę jesli chcesz! ja po prostu jestem w desparcji i szukam mobilizacji a to chyba jedyny sposób!

Hiehiehiehie :twisted:
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Peny » poniedziałek, 11 kwi 2005, 18:08

właśnie skonczylam pisac swoja prezentacje :D :D :D :D
Ide to oblać :)
Od jutra zaczne opanowywać to cholerstwo pamięciowo :]
super :twisted: :D
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Olga » poniedziałek, 11 kwi 2005, 18:27

Peny napisał(a):właśnie skonczylam pisac swoja prezentacje :D :D :D :D
Ide to oblać :)
Od jutra zaczne opanowywać to cholerstwo pamięciowo :]
super :twisted: :D


ile minut masz??????? ja dzisiaj skróciłam swoją prezentacje o CAŁĄ MINUTĘ!! jestem z siebie dumna!!
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez yennefer » poniedziałek, 11 kwi 2005, 18:35

Olga napisał(a):masz moje zezwolenie ... nie oskarżę cię o pobicie ... możemy spisać umowę jesli chcesz! ja po prostu jestem w desparcji i szukam mobilizacji a to chyba jedyny sposób!

hehe, skad ja to znam. u mnie nawet to nie pomaga :P
jak poczujsze bat nad soba, to wtedy dostaniesz kopa :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Sylwia » poniedziałek, 11 kwi 2005, 20:14

quad napisał(a):Wypowiem sie jako przedstawiciel grupy przejmujacej wladze.
"Obywatele starszej kategorii!
Prosze przestac zasmiecac temat!
Prosze przestac deprawowac nieletnich propozycjami ktore zawieraja w sobie most!
Prosze przestac byc sentymentalnym i plakac!
Prosze sie cieszyc i byc wesolym!
My przychodzacy po Was nie chcemy miec bagazu smutku i przykrosci zwiazanych z Waszym odejsciem!
Nasza partia chce przejac wladze bezbolesnie i z mozliwie malym rozlewem krwii.
Prosze sie kulrualnie rozejsc i nie urzadzac juz wiecej takich nielegalnych zbiorowisk bo zostana uzyte srodki przymusu bezposredniego!
A po ostatnie prosze nie martwic sie matura, nasza partia zalatiwla wszystko zeby przejecie wladzy odbylo sie latwo i przyjemnie dla obu stron, no chyba ze stawicie opor!"
:wow: :lol:

quad napisał(a):Brakowac mi bedzie bez klas mat-fizowych, bo to zawsze jest smutne jak rodacy odchodza :)

liczę, że klasa IId, jako najstarsze mat-fizy, będzie godnie reprezentować, te jakże wpaniałe klasy

yyy... muszę chyba zrobić sobie taki plan, jaki ma Olga :shock:
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Olga » poniedziałek, 11 kwi 2005, 20:25

Sylwia napisał(a):liczę, że klasa IId, jako najstarsze mat-fizy, będzie godnie reprezentować, te jakże wpaniałe klasy

yyy... muszę chyba zrobić sobie taki plan, jaki ma Olga :shock:



jak to jest że mat-fizy to najfajniesze klasy?? (mówię szczerze)

IId ma dość barwnych i rzucajacych się w oczy reprezentantów więc mysle, że będą godnymi nastepcami IIId :)

polecam polecam zrobienie takiego planu .... teraz mam sie czego trzymać ..... ciekawe kiedy pęknę?? heh ...
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Morland » poniedziałek, 11 kwi 2005, 20:26

Tak z ciekawości zapytam. Na jakim Olga jesteś profilu? :P
I wcale nie jest prawdą, jakoby mat-fizy były najlepszymi klasami. A fuj.. :)
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Olga » poniedziałek, 11 kwi 2005, 20:29

Morland napisał(a):Tak z ciekawości zapytam. Na jakim Olga jesteś profilu? :P
I wcale nie jest prawdą, jakoby mat-fizy były najlepszymi klasami. A fuj.. :)


IIIf - europejski ... właściwie niewiele się różni od humanistycznego
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Morland » poniedziałek, 11 kwi 2005, 20:31

Olga napisał(a):
Morland napisał(a):Tak z ciekawości zapytam. Na jakim Olga jesteś profilu? :P
I wcale nie jest prawdą, jakoby mat-fizy były najlepszymi klasami. A fuj.. :)


IIIf - europejski ... właściwie niewiele się różni od humanistycznego

To właściwie bardzo fajna klasa :P I jutro masz się uczyć w szkole.. Bo jak nie to zdzielę Cię w łeb (jakoś) :)
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Sylwia » poniedziałek, 11 kwi 2005, 20:31

I wcale nie jest prawdą, jakoby mat-fizy były najlepszymi klasami. A fuj..

co Ty tam wiesz...
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez quad » poniedziałek, 11 kwi 2005, 20:59

jak to jest że mat-fizy to najfajniesze klasy?? (mówię szczerze)


Jest na to takie rownanko.... ;)

IId ma dość barwnych i rzucajacych się w oczy reprezentantów więc mysle, że będą godnymi nastepcami IIId :)


Bo wiesz, jestesmy takimi szarymi eminencjami... niby nic oficjalnie nie robimy a wszedzie nas pelno ;)

BTW: Morland cicho tam, dziecie niewinne, przechodzisz tutaj chociaz rok to tez Cie zdeprawujemy ;)
quad
 

Postprzez Olga » poniedziałek, 11 kwi 2005, 21:13

quad napisał(a):Bo wiesz, jestesmy takimi szarymi eminencjami... niby nic oficjalnie nie robimy a wszedzie nas pelno ;)


ehh ... nie było mi dane was poznać .... kojarzę was jedynie "z wyglądu" :lol: ..... nic to ..... jakoś przeżyję :D
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości