1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Rymek_Hunter » sobota, 9 kwi 2005, 22:43

Spoko i tak cały kopernik spotka się w klubie AA :P za 3 lata czy więcej nieważne :lol:
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MeYa » sobota, 9 kwi 2005, 22:56

Rymek_Hunter napisał(a):Spoko i tak cały kopernik spotka się w klubie AA :P za 3 lata czy więcej nieważne :lol:


co ty sie tak tego AA uczepiles....????
a mi nie jest smutno. przynajmniej na dzien dzisiejszy....jakos tak nie czuje jeszcze tego konca.
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Rymek_Hunter » sobota, 9 kwi 2005, 22:59

bo ja tam będę pracował a Wy będziecie się leczyć :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Morland » sobota, 9 kwi 2005, 23:01

Rymek_Hunter napisał(a):bo ja tam będę pracował a Wy będziecie się leczyć :lol: :lol: :lol: :lol:

To się już nie wyleczą :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez MeYa » sobota, 9 kwi 2005, 23:02

Rymek_Hunter napisał(a):bo ja tam będę pracował a Wy będziecie się leczyć :lol: :lol: :lol: :lol:


bueheheheeeee jako kto??????przyklad permanentnego alkoholika???przypadku nieuleczalnego??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Rymek_Hunter » sobota, 9 kwi 2005, 23:14

wypraszam sobie...
okresowego nie permanentnego :lol:
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » niedziela, 10 kwi 2005, 13:41

kto ma lekcje z Panem Markiem K. jutro o 12.45?? ..... chyba pół mojej klasy idzie zaliczać REKCJĘ CZASOWNIKA ;/ ..... za jakie grzechy ?? :lol: ....
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kurczaczek » niedziela, 10 kwi 2005, 13:43

Olga napisał(a):kto ma lekcje z Panem Markiem K. jutro o 12.45?? ..... chyba pół mojej klasy idzie zaliczać REKCJĘ CZASOWNIKA ;/ ..... za jakie grzechy ?? :lol: ....


widzę że zaliczanie rekcji czasownika u Pana Kiesia to już tradycja :lol:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Olga » niedziela, 10 kwi 2005, 13:52

kurczaczek napisał(a):
Olga napisał(a):kto ma lekcje z Panem Markiem K. jutro o 12.45?? ..... chyba pół mojej klasy idzie zaliczać REKCJĘ CZASOWNIKA ;/ ..... za jakie grzechy ?? :lol: ....


widzę że zaliczanie rekcji czasownika u Pana Kiesia to już tradycja :lol:


tradycja? heh ... chyba wiekszą tradycją jest odmiana czasownika .... zaliczaliśmy to jakieś 7 razy ... a rekcja to tak żeby oceny w dzienniku były .... dla nas to koszmar!! :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kurczaczek » niedziela, 10 kwi 2005, 13:55

Olga napisał(a):
tradycja? heh ... chyba wiekszą tradycją jest odmiana czasownika .... zaliczaliśmy to jakieś 7 razy ... a rekcja to tak żeby oceny w dzienniku były .... dla nas to koszmar!! :lol:


U nas tradycją było zaliczenie rekcji :) odmiana to swoją droga :)

A wszystko przez "unikanie" lekcji jezyka niemieckiego :)
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Olga » niedziela, 10 kwi 2005, 14:00

kurczaczek napisał(a):A wszystko przez "unikanie" lekcji jezyka niemieckiego :)



taaaaa .... 100% frekfencja była zawsze na pierwszej lekcji niemieckiego w roku i na ostatniej .... w środku ... heh .. cóż ... bez komentarza :lol: .... rekcja i odmiana to zemsta ... no ale nie róbmy tu czata na temat Pana Kiesia! :D ....
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kurczaczek » niedziela, 10 kwi 2005, 14:01

Olga napisał(a):
taaaaa .... 100% frekfencja była zawsze na pierwszej lekcji niemieckiego w roku i na ostatniej .... w środku ... heh .. cóż ... bez komentarza :lol: .... rekcja i odmiana to zemsta ... no ale nie róbmy tu czata na temat Pana Kiesia! :D ....


Jakby coś.. nikt nic nie wiem ;)
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Adit » niedziela, 10 kwi 2005, 14:25

wiecie co?! bede za Wami tesknic :cry: .
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » niedziela, 10 kwi 2005, 17:31

Adit napisał(a):wiecie co?! bede za Wami tesknic :cry: .


za kim? za wszystkimi? nawet za tymi których nie znasz? heh .... to tak jak ja .... :cry:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Morland » niedziela, 10 kwi 2005, 17:32

Olga napisał(a):
Adit napisał(a):wiecie co?! bede za Wami tesknic :cry: .


za kim? za wszystkimi? nawet za tymi których nie znasz? heh .... to tak jak ja .... :cry:

Jak to za kim? Za mną :P Ty też będziesz za mną tęsknić, tylko jeszcze o tym nie wiesz :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości