EKG napisał(a):qrczak napisał(a):Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie w Kołobrzegu można rozkodować radio :?:
Polecam Koening Electronic Koszalin, pan Jacek. Swojego czasu Dejer i tak woził do niego, tylko zbierał dwa, trzy, żeby mu się opłacało jechać.
nie chcę zabrzmieć jak jakiś oskarżyciel - ale brzmi to jak rozmowa o radiach skradzionych
EKG napisał(a):Wracając do "nowego" ronda, to porażka. Jest nie do przejechania (prawidłowo) przez duże auta (TIR-y, samochody z naczepami lub przyczepami).
a co do tego - to po co nam w mieście tiry? ja byłbym zadowolony mogąc jeździć po drogach beztirowych.
Flo napisał(a):Deja Vu napisał(a):Flo napisał(a):maszz racje J4 i qrczak, przyjrzalem sie znakom i nie moge tak jezdzic bo w dwoch miejscach moze dojsc do kolizji :)
edit: nie widze Sowa co piszesz do mnie bo jestes ignorowany :)
To jak Ty zdałeś egzaminy?
napisalbym cos publicznie o Twojej jezdzie ale Cie oszczedze. Generalnie potepiam
ale nie odpowiedziałeś na zadane pytanie...

