Bezsennosc cd...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » poniedziałek, 30 sty 2006, 21:53

spaciu.. [smilie=yawn.gif] , jeszcze z psem wyjść, kąpiel i niech mi śpiewa ktoś "luli laj" :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » wtorek, 31 sty 2006, 14:47

WZT napisał(a):luli laj luli (...) laj luli laj :> :P
wymiękłam, hehe, dziękuje :* .. spałam jak zabita.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez yennefer » środa, 1 lut 2006, 03:48

WZT napisał(a):wszyscy grzecznie spia i ja tez pojde spac.... dobrej nocy wszytkim!


nie wszyscy :twisted:
ale moze jednak ja tez już pójde, bo "rano" pewnie obudzi mnie koleżanka
:P dobranoc ;)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez yennefer » środa, 1 lut 2006, 03:58

WZT napisał(a):masz racje trzebe isc juz spac wiec grzecznie mowie sio do wyrka! :P :> :P


no ja juz ide, ide... a Ty co tu jeszcze robisz? :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez yennefer » środa, 1 lut 2006, 04:05

WZT napisał(a):pilnuje czy ty szybko trafisz do swego wyrka.... A sio :P :P :P : P


ja trafie raczej bez problemu, bo mam dwa kroki, natomiast nie wiem, jak z Toba :P :P a teraz juz mówie grzecznie: dobranoc. WZT, do łóżka marsz, bo Cie kosmici porwa :p
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Olga » środa, 1 lut 2006, 13:13

WZT napisał(a):
yennefer napisał(a):ja trafie raczej bez problemu, bo mam dwa kroki,
a co ty sypiasz z kompem???:>:P

Znając Yennefer to bym się nie zdziwiła :lol:

Cóż .... bezsenność, bezsenność .... co to takiego? [smilie=hmmm.gif]
Wstaję sobie o 12.00 ... kładę się ok. 2.00 ..... śpię jak aniołek (tylko te sny jakieś takie diabelskie :twisted: )
Czasem jednek wstaję ok. 9.00, bo mam nawiedzonego sąsiada (jeszcze nie zlokalizowałam gdzie dokładnie mieszka), który szaleje z wiertarką i robi różne dziwne rzeczy, które mi wiercenia dziur nie przypominają :>
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez yennefer » środa, 1 lut 2006, 14:00

WZT napisał(a):a co ty sypiasz z kompem???:>:P


nie dziwilbys sie gdybys zobaczyl szerokosc mojego pokoju - jeden krok i juz jesteś w łożku :P :P
Olga, no no - i kto to mówi :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 3 gości