Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez MarcinR » sobota, 30 kwi 2005, 17:32

CiriWitch napisał(a):nio to i ja się wkońcu przypomne.. chociaż o mnie zapomnieć nie można :P buehehe... :twisted: :twisted: :twisted: <prosze nie rzucac kamieniami> :D
Zdjęcie nad Odrą (Wrocław)
Obrazek



:] znam ta pania ........ :P (chyba ) tak mnie sie zdajeeeeeeeeeee ;/ ale nie dam sobie reki uciąć...
MarcinR
 

Postprzez markolimp » sobota, 30 kwi 2005, 17:39

Obrazek i oto ja hmm zdjecie z imprezy pozegnalej przed wojem hmm fajnie bylo
Avatar użytkownika
markolimp
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 10 sie 2004, 14:31
Lokalizacja: GRZYBOWO

Postprzez markolimp » sobota, 30 kwi 2005, 18:14

spoko karol puzniej zamieszcze ognistego smoka hmm jak zobaczysz to zrozumiesz
Avatar użytkownika
markolimp
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 10 sie 2004, 14:31
Lokalizacja: GRZYBOWO

Postprzez markolimp » sobota, 30 kwi 2005, 19:17

tak jak zapowaidalem jeszcze jedno zdjecie z grilla pozegnalego przed wojemObrazek
to jzu byla 1 w nocy i wodki nie trzeba bylo chlodzic poniewaz bylo bardzo zimno i silny wiaterek wial ale bylo bardzo fajnie i jak widac ja jestem goracy facet
Avatar użytkownika
markolimp
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 10 sie 2004, 14:31
Lokalizacja: GRZYBOWO

Postprzez markolimp » sobota, 30 kwi 2005, 19:24

WZT napisał(a):ALe klata....mrau :D :P :D :P :D
wiem powala na kolana wszstkie kobiety na nia leca
Avatar użytkownika
markolimp
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 10 sie 2004, 14:31
Lokalizacja: GRZYBOWO

Postprzez Baltazar Gąbka » poniedziałek, 2 maja 2005, 17:06

Obrazek
Baltazar Gąbka
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości