pastor napisał(a):HA a u mnie 1,5 tygodnia wolnego w zwiazku z wielkanoca..ale co tam...niech sie dzieje co chce, juz niebawem, co raz blizej i w ogole SESYJA![]()
![]()
oj tam Pastorku nie przesadzaj...jescze troszke leniwego zostalo
a ty juz musisz tak pesymistycznie ...
:(
no coz..a ja wlasnie mam zalegly projekt i prezentacje
aaa wiosna i gdzies by sie polazilo 

![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
ale myślę o drugim fakultecie i to w Kołobrzegu 

on [beeeeeeep] ...ehhh
ale ..szczesliwi czasu nie licza
jakos czasu nie bylo