Jak zerwać z jedzeniem świń - ? także innych zwierząt ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez j0shu4 » czwartek, 1 mar 2007, 21:39

pewien mily kolega ktory kiedys spapral sie praca w ubojni opowiadal mi jakie to traumatyczne przezycie
stoisz na tasmie podjezdza pacjentka on robi szast i krzyczy neeeeext
juz masz film , prawie jak jarmusch
a z drugiej strony wyobraz sobie swinie z usmiechem na ustach i slowami
"eviva l'arte Niechaj pasie brzuchy. nędzny filistrów naród! My, artyści, ..."
:wink:
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez j0shu4, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez mimoza » czwartek, 1 mar 2007, 21:40

musimy pogadać - uffs - to zupełnie poważana sprawa
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Sowa » czwartek, 1 mar 2007, 21:40

A ja zabijam świnki , oprawiam i wcinam.
Najlepsze sa świeże cieplutkie opalone uszka.Pycha!
A potem "świeżeninka"+ piwko.
Wspaniała robótka , szkoda,że tylko doraźnie w ramach rozrywki. :twisted: :lol:
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez mimoza » czwartek, 1 mar 2007, 21:43

Sowa napisał(a):A ja zabijam świnki , oprawiam i wcinam.
Najlepsze sa świeże cieplutkie opalone uszka.Pycha!
A potem "świeżeninka"+ piwko.
Wspaniała robótka , szkoda,że tylko doraźnie w ramach rozrywki. :twisted: :lol:


Sowa, jak nie żąrtujesz to własnie Ciebie szukam.,
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Uri » piątek, 2 mar 2007, 15:59

jak chcesz coś tematycznego... masz tu linka dla krówek. po angielsku

*** UWAGA LINK MOŻE ZAWIERAĆ DRASTYCZNE ELEMENTY ***
http://www.attilahildmann.com/en/steak_ ... steak.html

o, a tutaj dla świnek:

*** UWAGA LINK MOŻE ZAWIERAĆ DRASTYCZNE ELEMENTY ***
http://www.attilahildmann.com/en/pork_c ... ecipe.html
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez rysio » piątek, 2 mar 2007, 16:17

Sylwia napisał(a):jak zerwać z jedzeniem miesa?
ja po prostu przestałam, jakos nie było to dla mnie problemem. Czy nosze skorzane rzeczy? Jesli cos takiego mi sie spodoba to sobie kupie, dlaczego nie? Nie jest tak, ze nie jem miesa z jakis ideologicznych powodow (nie lubie). A tak w ogole nie jestem wegetarianka, bo jadam ryby, czyli ichtiwegetarianka czy cos w ten desen (co za roznica jak to sie nazywa? ). Nikogo nigdy nie namawiałam do tego i nie bede, bo wiem jakie to uczucie, tylko w druga strone.

A tak w ogole to sie zastanow czy faktycznie chcesz zrezygnowac z miesa, bo wczoraj jakis doktor nauk spolecznych (UG) stwierdził, że wegetarianie uzywaja zaledwie 2% mozgu, wiec wiesz... wydajnosc Twojego umyslu od razu spadnie :lol:

albo wzrośnie....
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez mimoza » piątek, 2 mar 2007, 20:15

Uri napisał(a):jak chcesz coś tematycznego... masz tu linka dla krówek. po angielsku

*** UWAGA LINK MOŻE ZAWIERAĆ DRASTYCZNE ELEMENTY ***
http://www.attilahildmann.com/en/steak_ ... steak.html

o, a tutaj dla świnek:

*** UWAGA LINK MOŻE ZAWIERAĆ DRASTYCZNE ELEMENTY ***
http://www.attilahildmann.com/en/pork_c ... ecipe.html



no faktycznie link zawiera dratyczne, dzieki, jestem zmotywowanu - chociaz na jakis czas, mam nadzioeje
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości