Enneagram

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olga » niedziela, 10 gru 2006, 19:51

4w5 "Włóczęga" :lol:
Zadziwiająco dużo się zgadza :p I z tego co pozytywne i z tego co negatywne :|

:roll: I jakie towarzystwo: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp :smiech:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez dziewuszka » niedziela, 10 gru 2006, 21:34

8 w 7
To sobie teraz poczytam.. :evil:
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez FiDo » niedziela, 10 gru 2006, 21:42

Olga napisał(a):
:roll: I jakie towarzystwo: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp :smiech:


doborowe, dwoch z nich popelnilo samobojstwo :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez hinata » niedziela, 10 gru 2006, 22:06

Siódemka ze skrzydłem osiem: 7w8 - "Realista"

Gdy jest zdrowa, siódemka ze skrzydłem 8 jest często chojna, towarzyska i wylewna. Ma skłonność do bycia wyjątkowo lojalną wobec przyjaciół, zwłaszcza do tych z podtypem socjalnym. Zagorzale broni tych, na których jej zależy. Może wydawać się głośna i niesforna, choć niektóre 7w8 są bardziej grzeczne i dowcipne. Lubi różne uroczystości, opowieści, kawały, jedzenie, podróże. Generalnie ma silne poczucie własnej wartości i zawsze stara się osiągnąć to czego chce. Ma talent do robienia czegoś z niczegoś. Zazwyczaj dzieli się z innymi tym co ma, chce by wszyscy doceniali jej poczucie obowiązku i szeroki zakres zainteresowań.
Gdy 7w8 jest w stresie, może stać się wymagająca, okazywać samolubną niecierpliwość i narcyzm. Gdy chce coś, to chce tego natychmiast. Agresywna, chce szybko zrobyć pieniądze, materialną pozycję i status. Może domagać się od innych, aby inni mówili jej to sama chce usłyszeć. Często jest perfekcjonistą. Moralizuje innych choć sama jest nieodpowiedzialna. Posiada amnezję na obietnice dawane z potrzeby chwili. Ma szczególną trudność z wiernością małżeńska.


A oto jaaaaa... :)
Avatar użytkownika
hinata
Dyskutant
 
Posty: 128
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 01:38

Postprzez K@sia » niedziela, 10 gru 2006, 22:11

6w7...może coś w tym jest... :P
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez kamila » niedziela, 10 gru 2006, 22:24

Sylwia napisał(a):i co, mam się teraz do tego stosować? :P ponoć zachowanie piątki "oscyluje pomiędzy chęcią odosobnienia, a przypływami przyjacielskiej troski" więc od czasu do czasu możesz liczyć na jakiś komplement itd. :P
wiesz siostrzyczko, nawet gdy teraz śmierdze czosnkiem, obojętne jest mi to..
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sylwia » niedziela, 10 gru 2006, 22:55

myślałam, że jak już wkleilas "jak z toba postepować" to po to abym np. ja starala sie przynajmniej do tego stosowac :P myslalam, ze taka byla przyczyna, ale jak nie... ;)
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Olga » niedziela, 10 gru 2006, 23:03

FiDo napisał(a):
Olga napisał(a): :roll: I jakie towarzystwo: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp :smiech:

doborowe, dwoch z nich popelnilo samobojstwo :twisted:


samobójstwo... samobójstwo/zabójstwo... niewyjaśnione okoliczności śmierci... zaczynam się martwić o Depp'a :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Tisaja » niedziela, 10 gru 2006, 23:31

6w7..... hmmm.. zaskakujace.. doprawdy... :shock:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Eonica » niedziela, 10 gru 2006, 23:58

8w9 - "Niedźwiedź"

Jakbym czytała swój opis :)
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez Bonhart » niedziela, 10 gru 2006, 23:59

Eonica napisał(a):8w9 - "Niedźwiedź"

Jakbym czytała swój opis :)



niedzwiedz...dobre :) :lol:
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Eonica » poniedziałek, 11 gru 2006, 00:12

Bonhart napisał(a):
Eonica napisał(a):8w9 - "Niedźwiedź"

Jakbym czytała swój opis :)



niedzwiedz...dobre :) :lol:


A co:?: Co :?: Że nie... :?: :P :P :P :lol:
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 11 gru 2006, 00:12

Eonica napisał(a):
Bonhart napisał(a):
Eonica napisał(a):8w9 - "Niedźwiedź"

Jakbym czytała swój opis :)



niedzwiedz...dobre :) :lol:


A co:?: Co :?: Że nie... :?: :P :P :P :lol:


Arystokrata umie oswajac niedzwiadki ;)
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Eonica » poniedziałek, 11 gru 2006, 00:14

Bonhart napisał(a):
Eonica napisał(a):
Bonhart napisał(a):
Eonica napisał(a):8w9 - "Niedźwiedź"

Jakbym czytała swój opis :)



niedzwiedz...dobre :) :lol:


A co:?: Co :?: Że nie... :?: :P :P :P :lol:


Arystokrata umie oswajac niedzwiadki ;)


Pożyjemy zobaczymy :) :P
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości