nie dramatyzuj.
Ludzie chcą uniknąc sytuacji w której wszyscy najeżdżają na forum tkk na jej własnym podwórku, wiesz dobrze że fora internetowe sprzyjają konfliktom i pewne tematy lepiej załatwiać bezpośrednio
qrczak napisał(a):r00t napisał(a):i tak oto od pytań do zarządu telewizji przeszliśmy do literówek zahaczając o transfery i stabilność....
Do wszystkich:
Pytania, zażalenia i tym podobne sprawy należy kierować do biura obsługi klienta lub do zarządu.
Na forum nikt nie ma obowiązku odpowiadać na takie czy inne zagadnienia dotyczące TKK. Więc Colberg już wiesz co należy zrobić i z kim porozmawiać.
Spychologia![]()
Takie jest właśnie podejście TKK do abonenta, sorry ale jak dla mnie to jest zero szacunku.
Coś Ci nie pasuje, to zakładaj buty i zasuwaj na wygwizdowo, czyli na Ogrody i padaj na kolana przed JM prezesem. Tutaj nic nie pisz, my Tobie marny planktonie nie wyjdziemy naprzeciw, nie zasługujesz na to.
j0shu4 napisał(a):jak masz problem z TPSA to co robisz ?
jak masz problem z energetyka , gazem , woda itp itd co robisz ?
Biuro Obsługi Klienta sluzy do obslugi klienta , nikt nie wymaga zebys jezdzil na wygwizdowo wystarczy zadzwonic, zrozum ze wylewanie anonimowych zali na forum jest kompletnie bez sensu i tyle
moze jeszcze zarejestrowac forum jako firme i pobierac za nie oplaty co?
Colberg napisał(a):j0shu4 napisał(a):jak masz problem z TPSA to co robisz ?
jak masz problem z energetyka , gazem , woda itp itd co robisz ?
Biuro Obsługi Klienta sluzy do obslugi klienta , nikt nie wymaga zebys jezdzil na wygwizdowo wystarczy zadzwonic, zrozum ze wylewanie anonimowych zali na forum jest kompletnie bez sensu i tyle
moze jeszcze zarejestrowac forum jako firme i pobierac za nie oplaty co?
Zabieranie głosu na forum nie jest bez sensu![]()
Tym bardziej, że posty są czytane przez osoby bezpośrednio zainteresowane (czytaj: pracowników TKK).
Po prostu głosy forumowiczów są głosami klientów. Co z tego, że to głosy anonimowe? Wiele firm, rownież działających w Kołobrzegu, płaci spore sumy za poznanie opinii klientów. I to klientów anonimowych! Chcesz nazw? Proszę bardzo: Billa, House, serwis Renault, kilka banków. Widocznie jednak nikogo z TKK nie interesuje co sądzą klienci. I dobrze. Nie muszą wsłuchiwać się w głosy nikogo, poza własnym.
Żeby wypowiedzieć własną opinię - nie trzeba mieć od razu problemów z daną firmą. Po prostu może się coś nie podobać. I tyle.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości