K@sia napisał(a):No coż dziewuszka naogó matki zajmuja sie brzdacami gdy choruja.....ale znam tez przypadki ze ojcowie biora zwolnienia..i jakos nie robi sie im z tego powodow wyrzutów....
czyzby nadal dyskryminowalo sie kobietki w naszym kraju?

dziewuszka napisał(a):K@sia napisał(a):No coż dziewuszka naogó matki zajmuja sie brzdacami gdy choruja.....ale znam tez przypadki ze ojcowie biora zwolnienia..i jakos nie robi sie im z tego powodow wyrzutów....
czyzby nadal dyskryminowalo sie kobietki w naszym kraju?
Nie nadal tylko w dalszym ciągu
A o zwolnieniu lekarskim tatusia - jak żyję- jeszcze nie słyszalam ..

barmaid napisał(a): Ale to raczej wynika ze swojakiej tradycji....Dziecko chore... Mama w domu. Ile razy moje bejbe chorowało...a tatus w domu siedział.... No ale on nie może sobie wziąć zwolnienia... jest przedsiębiorcą...chore

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości