Moje 'oddawanie' krwi było tylko do badań przeprowadzanych na mojej uczelni. Szczeerze powiedziawszy nie wiem nawet jaka grupę krwi posiadam. Aż wsdyt się przycznać 
ziomuś napisał(a): A co do grypy krwi?? Hmm... Czasem podczas jakiegoś wypadku taka nie wiedza jest niezbędna, gdy liczą się minuty....
Generał napisał(a):Ta wiedza nie ma żadnego znaczenia. Przy masywnym krwotoku lub wypadku pacjent nie jest przytomny, więc niewiele od niego się dowiesz.
(...)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości