mauritus napisał(a):report napisał(a):cała ta afera z telefonami pisu do samoobrony przypomina mi kołobrzeskie obsesje - nocnego wydzwaniania pewnej pani - małzonki x i pewnego pana xx
report, a możesz przestać się zachowywać jak szpieg z krainy deszczowców.Osobista prośba.
I kto tu ma obsesje.
tak mam obsesje ! pisiory zwariowały - ja sie ich boję - samych kaczorów nie - ale to towarzystwo mnie przeraża - sor
