. Ale na pewno nie będę wieszał sobie dyplomu na ścianie czy pisał ich na każdym możliwym druku.
kazió napisał(a):rewo napisał(a):Rozśmieszają mnie ludzie, którzy w każdym momencie i za wszelką cenę chcą podkreślić "patrzcie jaki jestem mądry bo studia skończyłem" Doopa tam! W rzeczywistości to są ludzie niedowartościowani, którzy wpisując sobie mgr (w swojej ocenie) startują z wyższej półki. Niestety brutalna prawda moi drodzy jest taka, że wraz z dyplomem nie uzyskuje się inteligencji czy mądrości zyciowej. Kto sie burakiem urodził burakiem zostanie i literki mu w tym nie pomogą.
heh a tu tyle jadu, czyzby kompleksy ?
Ale ja nie robię problemów. W obronie swoich praw autorskich nie wystąpię 
.. niech sobie ma nawet napisane regent krolestwa Polski
( to tak a propos "księcia" Wierzchowskiego) 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości