Colberg napisał(a):Wracam do SP 3.
Pomijam chaos kompletny związany z rozpoczęciem (dzieci na korytarzu, rodzice na zewnątrz budynku).
Najciekawsza była obietnica tamże obecnego Pana Prezydenta Z. Bieńkowskiego. Ni mniej, ni więcej, tylko obiecał budowę sali gimnastycznej...![]()
Ciekawe - czy to realizm czy bardziej populizm przedwyborczy....
tak predko to sie nie stanie, skoro juz tyle lat Trojka nie ma sali gimnastycznej. No niby szkola moze korzystac z sali przy UM, no, ale zima to nieciekawie sie z niej wracalo, wiem cos o tym, bo to moja byla podstawowka:)
nowosadko jeszcze tam uczy? muzyka z nia to bylo cos
tez jestem ciekawy gdzie niby mialaby byc ta sala




