Kobieta - szkielet?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Vin » środa, 30 sie 2006, 09:06

spokojna jestem
no co ty

:D

ja kiedys wazylam 30 kg wiecej i tez bylo mi z tym bosko
w ciazy wtedy bylam :)
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez barmaid » środa, 30 sie 2006, 09:08

No ja nic :) 30 :| A myślałam, że jestem rekordzistką w tyciu w ciązy.... sie pomyliłam. Nic niestety z tych kg nie zostało... mlody wyssał wszystko co najlepsze. ale jaki duzy jest teraz :)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 30 sie 2006, 09:32

U-S napisał(a): Niektórzy mężczyźni lubią szczupłe, niektórzy bardziej zaokrąglone.

kiedys jedna kolezanka kilkakrotnie mi powtarzala ze mezczyzni nie lubia takich dziewczyn jak ja-po prostu szczuplejszych, na szczescie baaardzo sie mylila :twisted:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez barmaid » środa, 30 sie 2006, 09:40

Śmiem twierdzić, że kobiety (bo to przewaznie one), które wytykaja nam naszą szczupłość, mówiąc na nas chude, maja poprostu kompleksy... :twisted:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Tisaja » środa, 30 sie 2006, 14:52

barmaid I to jest piękne podsumowanie... :twisted:


Bar.... :prosze: :D
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Vin » środa, 30 sie 2006, 15:08

e tam
nie ma co zwracac uwagi na gadki kolezanek
niech sobie mamrocza pod nosem
to bez znaczenia

temat dotyczy anorektyczek
a tych szkoda bardzo
bo to straszna choroba
skutki bywaja tragiczne
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Mafi » czwartek, 31 sie 2006, 19:20

barmaid napisał(a): [...]tylko diety i kuracje odchudzające, kluby kwadransowych grubasów i takie tam inne. A co z nami? Z tymi, którzy chętnie przybrali by na wadze kilka kilogramów? Chętnie poczytałabym o tym co jeść, jak ćwiczyć, by moje małe ciałko bylo jeszcze fajniejsze. I nie mówcie do nas "ale jesteś chuda". Chuda to była nasza szkapa. My jesteśmy szczupłe. O! :)

Bar... wyjedz na miesiac... no dobra... chociaz na 2 tygodnie do np. takiej Anglii... poodzywiaj sie tak jak oni... gwarantuje, ze kilogramow Ci przybedzie ;)

znam z autopsji ;)

I nawet calkiem to przyjemne... ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Rzułf » czwartek, 31 sie 2006, 19:27

Nie lubię chudych kobiet. Boje się, że po ich dotknięciu połamią się.

A w Anglii faktycznie niedobra żywność. Ale są przecież polskie sklepy czy też inne; nie tylko angielskie.
Rzułf
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 31 sie 2006, 18:37
Lokalizacja: Zieleniewo
Gadu-Gadu: 0

Postprzez gość » niedziela, 3 wrz 2006, 07:55

Vin napisał(a):e tam
temat dotyczy anorektyczek
a tych szkoda bardzo
bo to straszna choroba
skutki bywaja tragiczne


w lipcu znajomi pochowali syna
18lat 33kg wagi 145cm wzrotsu
5 lat walczyli o zmiane jego psychiki

ta choroba istnieje naprawde
gość
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 20:52

Postprzez Kalynka » niedziela, 3 wrz 2006, 14:16

Kazda skrajnosc jest fe. Ale ja bym chetnie oddala komukolwiek jakies 10kg od siebie.
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości