Morland napisał(a):6 powtórzeń na jedną nogę, czy 6 powtórzeń w serii (3 na prawą nogę, 3 na lewą)?... tak tylko pytam, bo nie jestem pewienA chętnie zająłbym się w ten sposób moim brzuchem
no nie wyglupiaj sie, po 6 na jedna noge no troche za duzo
Morland napisał(a):6 powtórzeń na jedną nogę, czy 6 powtórzeń w serii (3 na prawą nogę, 3 na lewą)?... tak tylko pytam, bo nie jestem pewienA chętnie zająłbym się w ten sposób moim brzuchem
. Diety są różne i wymyślne, później wygląda sie niby super, ale zawsze wszytko się później odbija.. Nie będę marnować czasu na odchudzanie sie, są ważniejsze sprawy
Morland napisał(a):No nieźle, tylko 6 powtórzeń i już daje wycisk... będzie ciężko

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości