ulubiona to ulubiona
tylko nie wiem czy powinnam się do tego przyznawać

Mafi napisał(a):http://www.tkk.pl
ulubiona to ulubiona
tylko nie wiem czy powinnam się do tego przyznawać
marko napisał(a):Dzięki niektórym linkom odwiedziłem kilka FAJNYCH stron. Myślę że ten temat mogłby zostać na dłużej a w tytuł bym zmienił na ZNALAZłEM FAJNA STRONę można by pisać i podawac linki innym przeciez zawsze odnajdujecmy cos ciekawego w necie
istnieje przeciez dzial 'linki', gdzie ludzie umieszczaja co ich zdaniem warte uwagi. co prawda ostatnio tamto miejsce przerodzilo sie w bank dowcipow, ale... mam nadzieje, ze to sie zmieni.
:

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości