rebus

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez MadziUlka » wtorek, 14 lut 2006, 17:08

nie no dobre te rebusy :)
tylko tego z tą przesyłką w życiu bym nie zgadła :shock:
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 14 lut 2006, 18:34

a ja sie przyznam ze razem z agentem zatrzymalysmy sie na 4 rebusie w 2 serii... :oops: i nadal nie mam pomyslu :cry: poratuje ktos?;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mafi » wtorek, 14 lut 2006, 19:48

więcej się nawściekałam niż to wszystko warte ;) ale tak to jest jak się blondynka weźmie za takie rzeczy hehe ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez FiDo » wtorek, 14 lut 2006, 20:16

redlovebloodgirl napisał(a):a ja sie przyznam ze razem z agentem zatrzymalysmy sie na 4 rebusie w 2 serii... :oops: i nadal nie mam pomyslu :cry: poratuje ktos?;)


tez sie tutaj pocilem... ale analizujac sytuacje jest sobie jakis lepek i jest sobie jakis koks...
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » wtorek, 14 lut 2006, 20:17

gosciu trzyma leb na koksie.. a jak na koksa inaczej mowimy ?:)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo » wtorek, 14 lut 2006, 20:18

FiDo napisał(a):gosciu trzyma leb na koksie.. a jak na koksa inaczej mowimy ?:)


kark
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » wtorek, 14 lut 2006, 21:43

Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Agnes » wtorek, 14 lut 2006, 22:36

FiDo napisał(a):a juz jestem na 6tym


podpowiedz daj do 5 :shock: moze to ta pora ale nie kumam co to za napoj :cry:
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 14 lut 2006, 22:38

napoj? co zwisa z kubka?;) jaki napoj to ma...? :]
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Agnes » wtorek, 14 lut 2006, 22:44

redlovebloodgirl napisał(a):napoj? co zwisa z kubka?;) jaki napoj to ma...? :]


jaka beka. a ja ciagle kombinowalam ze to o wywar z herbaty chodzi "czaj" jaka masakra :lol:
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Agnes » wtorek, 14 lut 2006, 22:48

a teraz mam klopot z drugim w seri 2 :lol:
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez rysio » środa, 15 lut 2006, 12:00

Agnes napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):napoj? co zwisa z kubka?;) jaki napoj to ma...? :]


jaka beka. a ja ciagle kombinowalam ze to o wywar z herbaty chodzi "czaj" jaka masakra :lol:


a wlasnie gowno prawda - jak wpisywalem "czaj", bo mi to pierwsze do glowy przyszlo, to bylo zle. w rozwiazaniu jest blad ortograficzny bo brzmi ono "czai" ( a to przeciez nie mialo chodzic o odmieniony czasownik tylko o nazwe napoju ) wiec niestety te rebusy sa dodatkowo trudne, bo poza odgadnieciem wlasciwego slowa, nalezy jeszcze wsziac pod uwage ignorancje swiadomosci jezykowej ich tworcow.

oczywiscie przez ten cholerny blad spedzilem nad tym cholerstwem cholerne kilka cholernych minut i cholera! na dodatek sie cholernie okazalo ze od cholernego poczatku cholernie dobrze wiedzialem! ech
cholera..... ;)
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez rysio » środa, 15 lut 2006, 12:04

a sprawdzilem to raz jeszcze i chyba przez pozna pore tych rebusow rozwiazywania juz mi sie wszystko popieprzylo, herbata byla, ale wstyd, zapomnialem co wczoraj ropbilem :oops:
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Agnes » środa, 15 lut 2006, 14:24

NataliaW napisał(a):a ja mam problem z 3 w drugiej seri....ehh... :cry:


no wlasnie kto rozwiazal 3 z seri 2 ? jakas podpowiedz?? :(
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron