Klasyka, klasyka, klasyka - a nie jakaś masowa odzieżówka.

fuuuuuuj.....ktoregos razu jak bylam na basenie Millenium, to tam plywala zolwim tempem wiekowa perfumeria w makijazu... bleeeeeh
no nie dalo sie plywac noo, na szczescie ratownik smiechem - zartem umiejetnie zwrocil "damie" uwage, ze jednak nie powinna. iIe wiem czy poskutkowalo, bo nie plywam na Millenium, a szkoda, bo tutaj to basen sprzed kilkudziesieciu lat i gole suche rodzynki w przebieralni....fuuuuuuuuuj ![yikes [smilie=yikes.gif]](./images/smilies/yikes.gif)
niech sie w piekle smazy
najwazniejsze ze stac mnie na dobre perfumy, kosmetyki - reszta to poezja. byc szczesliwym to najwazniejsze, a perfumy mi dodaja w zyciu radosci (oprocz meza i corki, ktorzy rzecz jasna sa przed perfumami
) potem dlugo dlugo nic, a potem to cala reszta...Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości