Bezsennosc cd...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » środa, 30 lis 2005, 23:23

Stavro napisał(a):a ja padam...zaraz ide do lozeczka...

wyśpij się za mnie, będę Ci -"dźwięczna" :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez SAVARY » środa, 30 lis 2005, 23:25

wspomnienie napisał(a):
SAVARY napisał(a):Myślę, że dzisiaj szybko nie zasnę :D


w przeciwieństwie do mnie :P
ostatnia sprawa o ktorej marze... to sen 8)[/quot

Powodzenia :wink:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Stavro » środa, 30 lis 2005, 23:26

kamila napisał(a):
Stavro napisał(a):a ja padam...zaraz ide do lozeczka...

wyśpij się za mnie, będę Ci -"dźwięczna" :wink:


tylko nie badz za bardzo "dzwieczna"...troche glowa mnie boli...i jestem wrazliwy na halasy
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez wspomnienie » czwartek, 1 gru 2005, 00:19

SAVARY napisał(a):
Powodzenia :wink:


pokrece sie troszke, może zasne... juto musze być wypoczeta :) bo inaczej nie zalicze statystyki :wink:

SAVARY ty też sie prześpij... jutro bedziesz wygladał jak cień.
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez McCool » czwartek, 1 gru 2005, 00:39

yenny standardowo nie sypiasz po nocach :D widzę że to już się stał Twój swoisty rytuał :twisted:

"mam tak samo jak Ty..." jak mówił tekst pewnej piosenki :P
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez yennefer » czwartek, 1 gru 2005, 00:42

czesc McCool :P taaa, jak widac... ja po prostu jestem nocne stworzenie i nic tego nie zmieni ;)
ale i u Ciebie - widze - bez zmian :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez McCool » czwartek, 1 gru 2005, 01:00

no cóż, stare przywary, ciągle z nimi walczę, ale jak widać, bezskutecznie :P jeszcze zrobie prace domowa z polaka i ide w kime bo ile tak można :twisted: zaczynam sypiać za dnia a działać nocami.... niedługo mi skrzydełka wyrosną i będę chyba batmanem :D
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Stavro » czwartek, 1 gru 2005, 01:06

McCool napisał(a): niedługo mi skrzydełka wyrosną i będę chyba batmanem :D


tylko ludzi nie strasz wtedy...ladne ubranko sobie uszyj... :wink:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez yennefer » czwartek, 1 gru 2005, 01:08

Heh...raczej po prostu nietoperzem... gdybys mial byc Batmanem, to bys dzialal w imie wyzszych celow, a to sa... tylko przywary :P no ale nadzieje zawsze mozna miec :twisted:
a co do spania w dzien - "Mam tak samo jak Ty", ale z tym akurat chce juz skonczyc. :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Stavro » czwartek, 1 gru 2005, 01:09

moze [powinniscie razem spac :?: mzoe wtedy zasniecie :?: :?:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez yennefer » czwartek, 1 gru 2005, 01:11

ee, ale ja nie cierpie na bezsennosc, nie potrzebuje zadnych pomocy przy zasypianiu... :P
po prostu lubie siedziec do pozna, a ze i pozno wstaje, to rownowaga jest zachowana. :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez yennefer » czwartek, 1 gru 2005, 12:21

WZT napisał(a):kurde prawie 4 w nocy a ja muasze o 10 wstac...kurde twoja mac!


hyh, co sie martwisz, 6 godzin to baaaardzo duzo :P przynajmniej dla kogos, kto spi po 3 godziny na dobe (jak ja w tym tygodniu :?)

za to dzis pierwszy raz od kilku dni moglam sie wyspac, ile chcialam :twisted: :roll:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Stavro » czwartek, 1 gru 2005, 13:26

a mi ciagle chce sie spac...kto zna dobry sposob na przebudzenie(poza lodowatym prysznicem)...i mocna kawa...tez nie dziala...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez yennefer » czwartek, 1 gru 2005, 13:35

odpowiednia muzyka (a wiec nie jakies smęty, tylko cos szybszego ;)) i kawa albo jakis inny napoj kofeinowy, mi zwykle pomaga :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości