redlovebloodgirl napisał(a):prosze zlikwidowac moj bol brzuchabo ja ledwo sie z lozka zwleklam a tu nauka czeka
![]()
a tak pozatym to chce...sylwestramoze byc?
no brzuch to raczej już pwinnien przejść - teeeeerrrrraaaazzzzz - to drugie to... no wiesz - daj mi szansę - jakis miesiąć z kawałkiem

bo ja ledwo sie z lozka zwleklam a tu nauka czeka
moze byc? 
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
da się zrobić?
