Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 13 cze 2005, 10:48

FiDo napisał(a):aniol z papierosem... tego jeszcze nie grali :)


Zawsze musi być ten pierwszy raz... :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 13 cze 2005, 17:51

pastor napisał(a):ja was wpuszcze :P :P :P

A co do papierosa.... ktos powiedzial ze Kosciol jest reformowalny :P :P :P


Niestety tylko do pewnego stopnia... :cry: :mg:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez SAVARY » poniedziałek, 13 cze 2005, 17:52

pastor napisał(a):ja was wpuszcze :P :P :P

A co do papierosa.... ktos powiedzial ze Kosciol jest reformowalny :P :P :P


Tak, od 2000 lat się reformuje :wink: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Uri » wtorek, 14 cze 2005, 11:13

pastor napisał(a):
Chater_ napisał(a):
pastor napisał(a):ja was wpuszcze :P :P :P

A co do papierosa.... ktos powiedzial ze Kosciol jest reformowalny :P :P :P

No co Ty? Zdegradowali Ciebie do portiera? :D

ja jestem swiety, ja moge duzo wiecej (zeby ne bylo ze wszystko hehehhe), a Ty sie tak nie wymadrzaj bo za bawienie sie ptaszkiem i opublicznianiem tego wielkie B. raczki Ci upie***li :P :P :P


pal, pal, wyladujesz jak Marvin na avatarze ;)

taka juz nasza dola ;)
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Tisaja » piątek, 17 cze 2005, 16:24

Skoro ten temat jest już słabiej uczęszczany.....więc postanowiłam się zdekonspirować !!
Ale nie potrafię wkleić tu zdjęcia !!
Cóż jestem tylko blondyną ........ :cry:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez FiDo » piątek, 17 cze 2005, 16:47

TISAJA napisał(a):Skoro ten temat jest już słabiej uczęszczany.....więc postanowiłam się zdekonspirować !!
Ale nie potrafię wkleić tu zdjęcia !!
Cóż jestem tylko blondyną ........ :cry:


przeslij mi fote na fido@nemezis.org , to ci tutaj ja wkleje.

[ Dodano: 2005-06-17, 19:52 ]
na prosbe TISAJA zamieszczam jej... oko:
Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez ZAINTERESOWANA » piątek, 17 cze 2005, 22:43

FiDo napisał(a):
TISAJA napisał(a):Skoro ten temat jest już słabiej uczęszczany.....więc postanowiłam się zdekonspirować !!
Ale nie potrafię wkleić tu zdjęcia !!
Cóż jestem tylko blondyną ........ :cry:


przeslij mi fote na fido@nemezis.org , to ci tutaj ja wkleje.

[ Dodano: 2005-06-17, 19:52 ]
na prosbe TISAJA zamieszczam jej... oko:

Obrazek

[ Dodano: 2005-06-17, 19:53 ]
Obrazek


Teraz to ja już ją na pewno rozpoznam... :mg:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 3 gości