studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez FiDo » sobota, 10 wrz 2005, 15:26

WZT napisał(a):Fido ty to masz fajnie ja mam codziennie spacer 10 km.....


uuuu no to wspolczuje :shock: .... ja w zeszlym roku docieralem do uczelni 40 minet. teraz bedzie lepiej o ile zdecyduje sie na to mieszkanie.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez bunt_bAku » sobota, 10 wrz 2005, 16:14

z akademika 3 minuty lekkim chodem:PPP na kacu 5 minut:)
Avatar użytkownika
bunt_bAku
Rozgrzewa się
 
Posty: 18
Dołączył(a): niedziela, 6 lip 2003, 12:01
Lokalizacja: Szczecin / Kołobrzeg

Postprzez Suzy » sobota, 10 wrz 2005, 18:46

... ilość przerobionego w dniu dzisiejszym materiału - sztuk notatek - trzy ... :doh:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Rymek_Hunter » sobota, 10 wrz 2005, 20:54

FiDo napisał(a):
Rymek_Hunter napisał(a):Mam chatę :jupi: na tej samej ulicy co uczelnia :) 10 minut drogi :)


a ja mam chate jakies 5 min drogi :) 1,5 min do najblizszego budynku uczelni :D jeszcze musze ja obejrzec w srodku.. ale zapowiada sie ladnie

nieźle :shock: pewnie też czegoś innego poszukam, brałem co było praktycznie, ciężko tak coś znaleźć przez neta. Ostatnio z lokatorami byliśmy umówieni z babką od mieszkania, kiedy do niej praktycznie szliśmy okazało się, że już nieaktualne. Ale póki co jest sehr gut, przynajmniej fajna chata :)
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Nemo » poniedziałek, 12 wrz 2005, 20:35

kurczaczek napisał(a):Wyszło że bede mieszkała na Kołobrzeskiej na Przymorzu :)

Los tak chciał ze od Kołobrzegu nie moge sie raz na zawsze oderwac :P



OOOO!!! Na tej ulicy mieszka moja znajoma ( w Gdańsku) , no prosze jaki ten swiat jest mały!!!:)

WZT trzymaj sie!!!!!!!
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Agnes » poniedziałek, 12 wrz 2005, 21:02

Nemo napisał(a):
kurczaczek napisał(a):Wyszło że bede mieszkała na Kołobrzeskiej na Przymorzu :)

Los tak chciał ze od Kołobrzegu nie moge sie raz na zawsze oderwac :P



OOOO!!! Na tej ulicy mieszka moja znajoma ( w Gdańsku) , no prosze jaki ten swiat jest mały!!!:)

WZT trzymaj sie!!!!!!!


no Nemo o siostrze zapomnialas :P
a tak ps. trzymam kciuki za ciebie :D :D :D ale wierze ze bedzie dobrze :) :)

moje wielkie odliczanie ,,,, zostalo mi 12 dni !@!!! :) :) :) :) :)
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez cichy » poniedziałek, 12 wrz 2005, 21:15

w mojej uczelni ludzie juz chyba do konca ocipieli, w ten weekend mam jechac na zajecia, tryb zaoczny od tego roku, no ja... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Crash » poniedziałek, 12 wrz 2005, 21:39

Nemo napisał(a):
kurczaczek napisał(a):Wyszło że bede mieszkała na Kołobrzeskiej na Przymorzu :)

Los tak chciał ze od Kołobrzegu nie moge sie raz na zawsze oderwac :P



OOOO!!! Na tej ulicy mieszka moja znajoma ( w Gdańsku) , no prosze jaki ten swiat jest mały!!!:)

WZT trzymaj sie!!!!!!!


to nie swiat jest maly tyko Kolobrzeska baaaaaardzo dluga :P
Avatar użytkownika
Crash
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 22:54
Lokalizacja: kG/3CITY

Postprzez Nemo » poniedziałek, 12 wrz 2005, 21:44

Agnes napisał(a):
Nemo napisał(a):
kurczaczek napisał(a):Wyszło że bede mieszkała na Kołobrzeskiej na Przymorzu :)

Los tak chciał ze od Kołobrzegu nie moge sie raz na zawsze oderwac :P



OOOO!!! Na tej ulicy mieszka moja znajoma ( w Gdańsku) , no prosze jaki ten swiat jest mały!!!:)

WZT trzymaj sie!!!!!!!


no Nemo o siostrze zapomnialas :P
a tak ps. trzymam kciuki za ciebie :D :D :D ale wierze ze bedzie dobrze :) :)

moje wielkie odliczanie ,,,, zostalo mi 12 dni !@!!! :) :) :) :) :)


Ja o TOBIE?!! NIGDY moja super Siostro!!! przyda sie!!! Mam andziej ze sie jeszcze na wspoolne piwko wybierzemy cała ekipa!:)
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 12 wrz 2005, 21:58

Jak tam Natalia pokazywanie mieszkanka? :?: :wink:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości