studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Agnes » piątek, 9 wrz 2005, 21:17

kurczaczek napisał(a):
Agnes napisał(a):
kurczaczek napisał(a):Mieszkanie jest...
Studia są...
Gdańsk czeka...

Oby do 26... :roll:


witaj w Gdansku --> kotku :)

Szybciej kurczaczku ;)

Dziękuje i mniejmy nadzieje do zobaczenia na stacji pkp, bo z tego co slyszałam, wszyscy kołobrzezanie się tam spotykają... :)


nie no kotku kotku :) tak jakos bardziej pasuje :)
a co do spotkania to zapene na stacji pkp . , a moze jakies party Gdanskie ? sopockie? :):)
zreszta blisko jest wydzial mojej uczelni , tzn blisko twojej szkoly :P wiec bede cie nawiedzala :) a w jakiej dzielnicy mieszkanie >>??
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kurczaczek » piątek, 9 wrz 2005, 21:19

Wyszło że bede mieszkała na Kołobrzeskiej na Przymorzu :)

Los tak chciał ze od Kołobrzegu nie moge sie raz na zawsze oderwac :P
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Agnes » piątek, 9 wrz 2005, 21:23

kurczaczek napisał(a):Wyszło że bede mieszkała na Kołobrzeskiej na Przymorzu :)

Los tak chciał ze od Kołobrzegu nie moge sie raz na zawsze oderwac :P


:lol: :lol: :lol: no ladnie bedziemy sie widywaly w tramwaju nba 100 % albo po zakupy do biedronki :lol: :lol: nie powiem ci gdzie mieszkam ale sie zdziwisz :] :]
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kurczaczek » piątek, 9 wrz 2005, 21:25

Coś mi się wydaje ze mieszkasz na tej samej ulicy bądz bardzo blisko niej. :)
A na zakupy bede latać do Reala albo do Alfy, co tam Biedronka... :P
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Agnes » piątek, 9 wrz 2005, 21:28

kurczaczek napisał(a):Coś mi się wydaje ze mieszkasz na tej samej ulicy bądz bardzo blisko niej. :)
A na zakupy bede latać do Reala albo do Alfy, co tam Biedronka... :P


tak tak pogadamy jakos po 2 miesiacach i zobaczymy gdzie bedziesz latala :lol: :lol: bedziesz jescze prosila zebym ci kolejke zamowila :P
Ja takze latalam do reala , do alfy albo do Gdanska glownego na zakupy , dlugo to nie trwalo :) :) wiec kolezanko przyzwyczajaj sie pomalu :P :D
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez bunt_bAku » sobota, 10 wrz 2005, 07:52

aaa tam jest spoko git:) siedze na uczelni od 1 wrzesnia od polowy sierpnia w szczecinie no i juz tydzien pije a poprawki zblizaja sie duzymi krokami hehehe :lol: :lol: :lol: :!:
Avatar użytkownika
bunt_bAku
Rozgrzewa się
 
Posty: 18
Dołączył(a): niedziela, 6 lip 2003, 12:01
Lokalizacja: Szczecin / Kołobrzeg

Postprzez FiDo » sobota, 10 wrz 2005, 07:59

bunt_bAku napisał(a):aaa tam jest spoko git:) siedze na uczelni od 1 wrzesnia od polowy sierpnia w szczecinie no i juz tydzien pije a poprawki zblizaja sie duzymi krokami hehehe :lol: :lol: :lol: :!:


zdejmij ten nielegalny avatar mośq, bo cie przyskrzynia :PPP

ja wlasnie siedze w lodzi. czekam na obczajenie nowego mieszkania. bladze po miescie i nie wiem czym sie zajac.. byle do 22, kiedy wsiade w busa do domu :]
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Agnes » sobota, 10 wrz 2005, 09:00

FiDo napisał(a):
bunt_bAku napisał(a):aaa tam jest spoko git:) siedze na uczelni od 1 wrzesnia od polowy sierpnia w szczecinie no i juz tydzien pije a poprawki zblizaja sie duzymi krokami hehehe :lol: :lol: :lol: :!:


zdejmij ten nielegalny avatar mośq, bo cie przyskrzynia :PPP

ja wlasnie siedze w lodzi. czekam na obczajenie nowego mieszkania. bladze po miescie i nie wiem czym sie zajac.. byle do 22, kiedy wsiade w busa do domu :]


no fido wracaj wracaj :) trzeba sie jescze spotkac :D trzymam kciuki za mieszkanie . powodzenia 8)
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kulA » sobota, 10 wrz 2005, 09:33

ja czekam az mi jeszcze jeden termin ustala, na razie mam kolosa z pife 28 wrzesnia, nie mysle jeszcze o studiach, to bardzo odlegly temat
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez bunt_bAku » sobota, 10 wrz 2005, 11:15

fido:P jaki nielegalny? hehehe:P :lol:

dzisiaj jest smetna impreza na walach jakas mandaryna ma byc i cos tam idem sie napic i posmiac:)

taki los za 3 tyg popraweczka:P heh 8)
Avatar użytkownika
bunt_bAku
Rozgrzewa się
 
Posty: 18
Dołączył(a): niedziela, 6 lip 2003, 12:01
Lokalizacja: Szczecin / Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » sobota, 10 wrz 2005, 12:57

NataliaW napisał(a):Mama mi wczoraj kupila patelnie-ona naprawde myśli, ze będe gotować obiadki.... :shock: :lol: :]
Mamusia jest fajna... :spoko:

Gorzej z tatą, który chce mi znaleźć pokój u jakiejś staruszki-co bym nie wracała za późno do domu, nie imprezowała itd...KOSZMAR. :cry:

Mam nadzieje, że zrozumie, że to nie jest dobry pomysł na uszczęśliwienie córki.... :suchy:

Znajdź mieszkanie przed nim... :spoko: :D
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Rymek_Hunter » sobota, 10 wrz 2005, 14:45

Mam chatę :jupi: na tej samej ulicy co uczelnia :) 10 minut drogi :)
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » sobota, 10 wrz 2005, 15:00

NataliaW napisał(a):Gorzej z tatą, który chce mi znaleźć pokój u jakiejś staruszki-co bym nie wracała za późno do domu, nie imprezowała itd...KOSZMAR. :cry:

:lol: :lol:
U mnie też się pojawił taki pomysł ... bynajmniej nie był mój ... ale z mojej miny kochana mamusia trafnie odczytała, że to bardzo, bardzo niefajna propozycja :P No i więcej tego tematu nie poruszyła :roll:

Cóż .... teraz pojawił się kolejny, dużo lepszy pomysł .... tym razem mój :D Ale czy się wszystko uda to sie okaże pod koniec września. Tak czy inaczej ja przy zaocznych to się spieszyć nie muszę w sprawie mieszkania.
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez FiDo » sobota, 10 wrz 2005, 15:05

Rymek_Hunter napisał(a):Mam chatę :jupi: na tej samej ulicy co uczelnia :) 10 minut drogi :)


a ja mam chate jakies 5 min drogi :) 1,5 min do najblizszego budynku uczelni :D jeszcze musze ja obejrzec w srodku.. ale zapowiada sie ladnie
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości