Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » piątek, 13 sty 2006, 23:21

niech mnie brzuch w końcu przestanie boleć :/ :evil:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez report5 » piątek, 13 sty 2006, 23:35

znowu brzuch ? - kurde -

już się robi -

poodychaj chwilę na balkonie lub w oknie i pomysl o czym bardzo oddalonym - jakiejś galaktyce czymś - dlaekiejm dalekiejm, dalekiej - a póxniej popatrz na czubek sowjego nosa i tak ze trzy razy - a opócz tego masz bezbólowe - już mysli odemnie - teraaaaazzzzzzzz - już ------------------------,. !
report5
 

Postprzez Easy Rider » piątek, 13 sty 2006, 23:40

Mafi?
A może w ciąży jesteś??
Gratulacje :D :P :wink: :twisted: :drunk:
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez Mafi » piątek, 13 sty 2006, 23:41

Easy Rider napisał(a):Mafi?
A może w ciąży jesteś??
Gratulacje :D :P :wink: :twisted: :drunk:


chcesz żebym płuca wypluła? :lol: :lol: :lol: ja Cię proszę :) jakaś grypa żołądkowa ;) :lol: :lol: :lol: :lol: aleś mnie rozbawił ;)
Pozdrawiam :) :wink:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez report5 » sobota, 14 sty 2006, 16:05

zamawiam pogode spacerową
report5
 

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 15 sty 2006, 20:43

r5 wielkie dziekowac :) nie tylko nie polamalam nog ale wytrzymalam w obcasach cala studniowke (male masazyki mi w tym pomogly ale ciii...) :oops:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez report5 » poniedziałek, 16 sty 2006, 00:13

cała przyjemnośc po mojej stronie - daj na poniedziałek dobrej energii - bo i migrena i brak snu -
report5
 

Postprzez Adit » poniedziałek, 16 sty 2006, 11:53

to ja poprosze, jezeli mozna o odrobine ciepelka.. bo mi juz nosek i policzki odmarzly :oops:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez report5 » poniedziałek, 16 sty 2006, 16:15

NataliaW napisał(a):zadania na które bede znała poprawne rozwiązanie na dziesiejszym kolokwium (ps.mogą być nawet trudne ;))


troche poóźno mi powiedziałaś - ale może zaocznie o tym myslałem - jak poszło ?
report5
 

Postprzez report5 » poniedziałek, 16 sty 2006, 16:15

Adit napisał(a):to ja poprosze, jezeli mozna o odrobine ciepelka.. bo mi juz nosek i policzki odmarzly :oops:


przesyłam troche ciepła ...
report5
 

Postprzez report5 » poniedziałek, 16 sty 2006, 16:21

NataliaW napisał(a):
report5 napisał(a):
NataliaW napisał(a):zadania na które bede znała poprawne rozwiązanie na dziesiejszym kolokwium (ps.mogą być nawet trudne ;))


troche poóźno mi powiedziałaś - ale może zaocznie o tym myslałem - jak poszło ?


:D dzieki.....chyba jest ok....;)


:*
report5
 

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 16 sty 2006, 16:31

Więcej godzin w dobie poproszę... :oops:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości