ZAINTERESOWANA napisał(a):kamila napisał(a): Zobacze co sie dzieje w Sianożętach
I jak? Działo się coś ciekawego?![]()
Poza tym: jak można latem się nie bawić?![]()
![]()
![]()
było bardzo fajnie
a w szczególności jeden barman, prawda Kamyla??:>
a dziś sie bawiłam u dziadkowo-wujkowej imprezie urodzinowej





czyzby szykowala sie jakas szczegolna impreza w Mielnie?
