Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez BrathSabbath » poniedziałek, 8 maja 2006, 18:59

Sylwia napisał(a):Artur? gdzie Ty masz... włosy?
ale ja też ścięłam :P już nie są długie :P :P :P


Ja też obiąłem kłaki na krótko... może niedługo się pokażę :P :lol:
Avatar użytkownika
BrathSabbath
Coś tam napisał
 
Posty: 72
Dołączył(a): piątek, 25 lut 2005, 01:46
Lokalizacja: z tego powodu

Postprzez Sidney » poniedziałek, 8 maja 2006, 19:34

WZT napisał(a):DAwno sie nie pokazywalem- oto ja :

Obrazek


mlodziez wszechpijaca :wink:
Sidney
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota, 18 lut 2006, 21:50
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez Vin » poniedziałek, 8 maja 2006, 20:28

WZT napisał(a):DAwno sie nie pokazywalem- oto ja :

Obrazek

Vin zobacz-juz mam wlosy na glowie :P !!!!


Widzę widzę... :D
I jak zwykle jesteś w towarzystwie butelki. :)
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez kamila » środa, 10 maja 2006, 22:32

tylko cichemu nic nie mówcie, hehehe.. :wink: . Fotka ze zlotu.
Obrazek
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » czwartek, 11 maja 2006, 07:17

[center]***[/center]
jaaaakie maślane oczka kamiś ;p :roll:

ślicznie razem wyglądacie...

:D
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Dreams » czwartek, 11 maja 2006, 07:49

WZT napisał(a):DAwno sie nie pokazywalem- oto ja :

Obrazek



WZT z włosami jesteś zupełnie inny - mi się wtedy podobasz... :girl:
Dreams
 

Postprzez kamila » czwartek, 11 maja 2006, 09:17

Mafi napisał(a):jaaaakie maślane oczka kamiś ;p :roll:
, bo Michał już wychodził to zaczęłam mu tłumaczyć, żeby został, hehe.. :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Dreams » czwartek, 11 maja 2006, 12:52

WZT napisał(a):
Dreams napisał(a):
WZT napisał(a):DAwno sie nie pokazywalem- oto ja :

Obrazek



WZT z włosami jesteś zupełnie inny - mi się wtedy podobasz... :girl:


ja tam siebie wole w irokezie



Ale narcyzem nie jesteś?.. :) :girl:
Dreams
 

Postprzez kamila » czwartek, 11 maja 2006, 15:07

WZT napisał(a):ja tam siebie wole w irokezie
Kamila i Cichy -super zdjecie!

Ja też Ciebie wolę w irokezie :)
a za fotkę dziękuje, Michał później podziękuje jak to zobaczy, hehe :wink: :P :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez cichy » piątek, 12 maja 2006, 15:39

bez komentarza :P w ogole to nie ja, mnie tam niebylo, jakis fotomontarz :lol: :lol: :lol:
Kamila: [smilie=chair.gif]
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez FiDo » piątek, 12 maja 2006, 15:44

cichy napisał(a):bez komentarza :P w ogole to nie ja, mnie tam niebylo, jakis fotomontarz :lol: :lol: :lol:
Kamila: [smilie=chair.gif]


potwierdziam, to nie cichy. cichy to ten zielony na avatarze.
Kamila, fajne foto
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez cichy » piątek, 12 maja 2006, 15:47

FiDo napisał(a):
cichy napisał(a):bez komentarza :P w ogole to nie ja, mnie tam niebylo, jakis fotomontarz :lol: :lol: :lol:
Kamila: [smilie=chair.gif]


potwierdziam, to nie cichy. cichy to ten zielony na avatarze.
Kamila, fajne foto

oooo wlasnie, ja jestem zielony i ladny, a nie jakis brzydal z laptopami na twarzy :lol:
Flo: no dobra, udalo Ci sie to zdjecie :P
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości