Flo napisał(a):McCool napisał(a):Flo napisał(a):McCool napisał(a):Roman napisał(a):przestańcie się kłócić, bo tego typu postów się nie chce czytać
No... zamiast napier****ć Niemcom to się kłócą między sobą! Co za głupi Naród!
jaka taktyka na Kostaryke trenerze?
Na Kostarykę to przydałby Ci się bilet w jedną stronę. Jedź tam w [beeeep] i nie wracaj, proszę CięZrobisz to dla mnie?
Czyli Jelen bedzie gral tak?
Posłuchaj się trenera. Trener dobrze radzi. Jedź w [beeeep] i nie wracaj
Ot moja taktyka. Wszystkim się przysłużysz.



