Mosquito - HELP

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Didi » niedziela, 15 lip 2007, 15:32

strona jest juz w trakcie realizacji :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

veni, vidi, nudy...

Postprzez r00t » poniedziałek, 16 lip 2007, 11:38

...Ja też dorzucę 3 grosze do tego tematu, ... na otwarciu nie byłem, ale byłem w ten weekend. Lokal bardzo przyzwoicie urządzony, sprzęt światła itp. Jak na Kołobrzeg to nie ma się czego wstydzić, można zapraszać gwiazdy klubowego świata... dodałbym trochę więcej migających świateł nad parkietem (nie stroboskopy). Telewizory porozwieszane na ścianach nie odtwarzały obrazu tak jak powinny, chyba coś jest z poziomami sygnału, monitory (telewizory?) nad barem traciły synchronizację... no ale wiadomo, początki zawsze są trudne i okres dotarcia być musi. Pomijam fakt klimatyzacji, która wysiadła... zdarza się, ale to też przy okazji test, że bez niej nie można tam wysiedzieć... ogólnie wszystko ok - jeżeli chodzi o tak zwany "hardware"... reszta jak dla mnie już nie jest taka "różowa" jak wystrój...

O powstawaniu tego miejsca mówiono dużo w mieście, myślałem, że powieje trochę świeżym powietrzem i będzie jakoś inaczej, tymczasem w sobotni wieczór (który jest flagowym dniem tygodnia dla klubu) było po prostu nudno... Muzyka taka jak w "riviersie" bo chyba ci sami ludzie grają... ja rozumiem, że trzeba grać imprezy dla wszystkich, ale czas leci i definicja "dla wszystkich" moim zdaniem ulega zmianie (tak jak pokolenie, które chodzi na imprezy)... Trzeba grać dla wszystkich i przy okazji tanecznie ... trzymając jeden klimat - imprezowy klimat. To co się tam działo było bez wyrazu. Dla wszystkich w tym wypadku oznacza - "weź hity z każdej epoki (byle nie za nowe) i zagraj jeden po drugim nie martwiąc się o bity i klimat"... masakra. Mówią, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego... Coś jak kanapka z dżemem, keczupem, majonezem, wiórkami kokosowymi, golonką i orzechami...

Nie spodziewałem się usłyszeć dr Albana! Czasami mam wrażenie, że grający w riviersie i teraz w Mosquito mają pod dj'ką C4 uzbrojony w detektor playlisty... jak coś się zmieni to ..... buuuuum! Ja wiem, że nie każdy musi znać się na muzyce... ale moim zdaniem Dj powinien się na niej znać... "Kluczowe zdolności didżeja to umiejętność dobierania odpowiedniego repertuaru, płynne przechodzenie między utworami (miksowanie), wyczucie rytmu, zdolność trzymania w napięciu oraz możność poprawnego odczytywania panującego na parkiecie nastroju." (cyt. wikipedia) ... z odczytaniem nastroju może być ciężko w Mosquito, bo go z lupą ciężko dostrzec... To Dje wyznaczają trendy, poszukują nowości i rozpędzają imprezę... w Mosquito można zaobserwować raczej "dancing dla młodzieży"...

Na zakończenie: brak zmian to zastój - zastój to cofanie się... może taka polityka się sprawdza w ocenie osób decydujących o tym jaki charakter ma mieć nowy (chyba tylko z wyglądu) klub. Ja sądzę, że szybko podzieli losy riviersa (frekwencja osób z k-gu itp). Zmiany powinny być całościowe... nie mówię o rewolucji, bo Kołobrzeg to rzeczywiście specyficzne miejsce, ale jakaś bryza z wielkich miast by się przydała... odświeżenie atmosfery... Dr Alban to naprawdę przesada w mojej ocenie...

To tyle, możecie się z tym zgadzać lub nie. To mój punkt widzenia... oceniam produkt... nie podobało mi się generalnie... choć miejsce ma potencjał... zobaczymy co się będzie działo dalej... nie mówię też, że się tam już w życiu nie pojawię... moja ocena opiera się tylko na sobotnim wieczorze... być może jeszcze coś się zmieni........
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: veni, vidi, nudy...

Postprzez Nescafe » poniedziałek, 16 lip 2007, 15:27

Nie spodziewałem się usłyszeć dr Albana!

Mam podobne wrażenia, sam lokal ok, klima.... wiadomo, ale co do muzyki...... w river z pewnością było więcej nowości....
czy to tak ma już zostać, założeniem jest "dansing" ?
Ciekawa jestem, ile osób "odważy" się przyjść w kolejną sobotę.
Nescafe
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 1 maja 2007, 19:24

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 16 lip 2007, 21:45

r00t... ale wiesz... w piątek grali Ci panowie, którzy grali na plaży na Lech Epicentrum...

Mrrrr.... fantastycznie.. i mysle, ze po takim graniu... ludzie przekonają sie takich właśnie imprez... :roll: :wink:
Jesli nie byłeś na plaży- żałuj.. :)
Ja żałuje , ze na afterparty po plaży szła taka masa ludzi... bo impreza zapowiadała sie naprawdę rewelacyjnie... a panowie grali fenomenalnie... :roll:

Myślę, ze Mosquito jest idealnym klubem, który mógłby wnieść te świeżość muzyczną- cyklicznie... :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez EKG » poniedziałek, 16 lip 2007, 22:51

Nie będę orginalny: wszystko jak zwykle zależy od towarzystwa, wiadomo jak jest dobre, [smilie=beer2.gif] można się fajnie bawić na imprezie w domu, czy na ławce w parku, a co dopiero w Moquito. Jeśli chodzi o ten klub wielki plus dla ludzi, którzy zdecydowali się i zaryzykowali swoje pieniądze, aby powstał ten lokal. [smilie=mbounce.gif] Łatwo krytykować ale to już kolejny lokal (nie tylko River przecież było prowadzone przez tego właściciela-li), który powstał dzieki nim. Bardziej bym się martwił tym, że poza River, Skanpol, Antidotum,teraz Mosquito, to tak naprawdę nie ma gdzie iść (jeśli chodzi o lokale całoroczne), a wiadomo konkurencja rodzi też jakość. [smilie=band.gif] .....To mówiłem ja, Jarząbek .... :wink:
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez Pigul » wtorek, 17 lip 2007, 08:46

a juz dzis w mosquito impreza erotyczna z udzialem gwiazd czasopism erotycznych
Avatar użytkownika
Pigul
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 07:32
Lokalizacja: Z Miasta
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Martius » wtorek, 17 lip 2007, 09:45

Pigul napisał(a):a juz dzis w mosquito impreza erotyczna z udzialem gwiazd czasopism erotycznych

:twisted: o to wpadam :lol:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez EKG » wtorek, 17 lip 2007, 13:47

Pigul napisał(a):a juz dzis w mosquito impreza erotyczna z udzialem gwiazd czasopism erotycznych


Jak dziś? Przecież "imprezą erotyczną z udziałem gwiazd" można nazwać każdą dyskotekę. :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez K@sia » niedziela, 22 lip 2007, 21:07

rOOt świetna analiza miejsca...zgadzam się z Tobą w 100%

A co do muzyki to chyba poprostu Dj-owi skończył się pomysł na granie...zasiedział sie w tym Kołobrzegu i troszkę zardzewiał...może powinien wyrwać sie na jakąś większą imprę lub do innego miasta do jakiegoś porządnego Clubu i troszkę podpatrzyć pewne rzeczy - a raczej podsłuchac :P ....Wtedy może sie jakoś rozwinie...

Granie na jedno kopyto każdego wieczora tych samych kawałków zniechęca potencjalnych odwiedzających dyskoteke...w końcu ile razy można sluchać Dr Albana....?
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez Didi » poniedziałek, 23 lip 2007, 03:40

root gadac i narzekac potrafia wszyscy ale nikt sie sam nie wezmie i nie otworzy dyskoteki tylko wiecznie marudzi, zbierz kase sily o otworz cos, lokal w ktorym bedzie leciala Twoja muzyka i zobacz czy da sie na tym zarobic w kolobrzegu ;)

a teraz root i k@sia

wyobrazcie sobie ze przez ostatnie 3 tyg gral w Mosqutio dj ze szczecina i to on gral na rozpoczeciu i w zeszlym tyg itp...sa kawalki klasyki i sa nowosci i to sie gra i to.

Odnosnie playlisty widzisz root nikt z river tam nie gra i nie gral wiec nie wiem skad takie przypuszczenia :)

od jutra grac bedzie inny dj ze szczecina przez cale wakacje co tydzien zmienac sie beda dj-e z calej polski.

a jak sie komus nie podoba zawsze zostaje Fregata

ciao :>
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » poniedziałek, 23 lip 2007, 07:02

czyli staropolskie "jak sie nie podoba to wypie...." Zdrowej reakcji na krytyke w tym kraju nigdy nie bylo


:lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 23 lip 2007, 07:17

Didi napisał(a):root gadac i narzekac potrafia wszyscy ale nikt sie sam nie wezmie i nie otworzy dyskoteki tylko wiecznie marudzi, zbierz kase sily o otworz cos, lokal w ktorym bedzie leciala Twoja muzyka i zobacz czy da sie na tym zarobic w kolobrzegu ;)

a teraz root i k@sia

wyobrazcie sobie ze przez ostatnie 3 tyg gral w Mosqutio dj ze szczecina i to on gral na rozpoczeciu i w zeszlym tyg itp...sa kawalki klasyki i sa nowosci i to sie gra i to.

Odnosnie playlisty widzisz root nikt z river tam nie gra i nie gral wiec nie wiem skad takie przypuszczenia :)

od jutra grac bedzie inny dj ze szczecina przez cale wakacje co tydzien zmienac sie beda dj-e z calej polski.

a jak sie komus nie podoba zawsze zostaje Fregata

ciao :>

a po co ty sie denerwujesz
nie kazdy musi wiedziec ze akurat ty teraz nie grasz
mosquito ma okreslony profil muzyczny i koniec
gra dla przedzialu 25-40 i tyle
mnie to zupelnie nie przeszkadza wrecz przeciwnie
moi znajomi maja dosc tepej lupaniny w knajpach a'la kazamaty
kazda knajpa powinna byc sformatowana w swoj sposob
problem nie w tym ze tak sie gra w mosquito tylko w tym ze w kolobrzegu nie ma w czym wybierac , mosquito jest stricte komercyjnym interesem i nastawionym na okreslonych sluchaczy o pewnej zawartosci portfela , tak samo jak underground czy river
konkluzja jest prosta brakuje jeszcze jednego sformatowanego klubu o czysto mainstreamowych inklinacjach muzycznych dla ludzi nastawionych na nowoczesnosc i nowe gatunki muzyczne , luke mialo po czesci wypelniac antidotum ale z tym akurat bywa roznie
a co do wyborow knajp na sobotni wieczor
bede ze swoimi znajomymi pojdziemy do mosquito
bede szukal czegos tylko dla siebie pojde tam gdzie nastroj poniesie
didi zostales wyrwany do tablicy to nie pyskuj innym ze maja spadac na drzewo bo nie tedy droga
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości