Bezsennosc cd...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Morland » wtorek, 10 sty 2006, 23:14

Wieczorem wypiłem kawę 8) Teraz czeka mnie noc z książką 8)
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez yennefer » środa, 11 sty 2006, 00:09

Morland napisał(a):Wieczorem wypiłem kawę 8) Teraz czeka mnie noc z książką 8)


to samo, ale nie do konca :lol:
- bo mimo ze wypilam wieczorem kawe, najchetniej poszlabym juz spac. :P
zaczynam nabierac podejrzenia, ze ta kawa ma na mnie wplyw zupelnie odwrotny do zamierzonego :|
ale jeszcze sie nie dam, zostalo duzo do zrobienia, nie ma czasu na sen :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez report5 » środa, 11 sty 2006, 00:36

tak, tak ... ten z książką w oknie to ja... tak, tak... ten sam
report5
 

Postprzez yennefer » środa, 11 sty 2006, 01:03

report5 napisał(a):tak, tak ... ten z książką w oknie to ja... tak, tak... ten sam


a moze to ten drugi, Inny? :twisted: :P
godzina 1, a mi sie juz zamykaja oczy... toż to niedorzecznosc. :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez voytaz » środa, 11 sty 2006, 21:51

juz 5 dzień jak kłade się spać po 4 rano :cry: nawet tabletki na sen nie pomagają :/
voytaz
 

Postprzez yennefer » czwartek, 12 sty 2006, 01:54

WZT napisał(a):niema to jak pozywna kolacja.... teraz kompiel i spac bo jutro o 5 trzeba wstac ..........

raczej dzis :P

no ja tez juz sie chyba poloze, jutro czeka mnie kupe roboty, na szczescie pobudka dopiero o 10.30 wiec moze sie nareszcie wyspie :szczesliwy: :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Olga » czwartek, 12 sty 2006, 12:25

Samopoczucie wpędziło mnie do łóżka już o 23.00 :shock: Spałam spokojnie, jak aniołek :P do 5.30 :D Później był mały koszmarek [smilie=confused.gif] Ale cierpiałam raczej na przeziębienie niż bezsenność :? :D
Od jakiegoś czasu dręczą mnie dziwne sny [smilie=hmmm.gif] .... oj źle się dzieje :P
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez PIOTRGAN » czwartek, 12 sty 2006, 18:49

chyle czoła przed wszystkimi którzy nie śpią :) w nocy :) jak wy to robicie :))
Avatar użytkownika
PIOTRGAN
Ważniak
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa, 23 lis 2005, 22:06
Lokalizacja: Z POD MIASTA

Postprzez yennefer » czwartek, 12 sty 2006, 18:53

PIOTRGAN napisał(a):chyle czoła przed wszystkimi którzy nie śpią :) w nocy :) jak wy to robicie :))

spimy w dzien :twisted:
btw.a co w tym trudnego? :| ;)
WZT, no nie dziwie ci sie, ja po trzygodzinnym snie czulam sie jak zombie :?
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez yennefer » czwartek, 12 sty 2006, 22:49

yennefer napisał(a):ja po trzygodzinnym snie czulam sie jak zombie :?


...i chyba dzis powtorka z tamtej "rozrywki" [smilie=wacko.gif]

[smilie=chop.gif]
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości