Matura 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Roman » wtorek, 11 lip 2006, 14:27

a przecież dostaliśmy (przynajmniej ja :)) dwa dokumenty: świadectwo, a na drugim jest napisane, że odpis - to o co chodzi
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez rysio » wtorek, 11 lip 2006, 14:33

slunko - jak angielski wypadł w sienkiewiczu?srednia moze jakas... jesli sa takie dane juz...
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez rysio » wtorek, 11 lip 2006, 14:40

slonkokg napisał(a):
rysio napisał(a):slunko - jak angielski wypadł w sienkiewiczu?srednia moze jakas... jesli sa takie dane juz...


Na takie dane to dzisiaj za wczesnie. Ale jak juz bede miałam srednie z poszczególnych przedmiotów to podam :)

czekam zatem, i dziękuję z góry :)
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Agunia » wtorek, 11 lip 2006, 14:46

Roman napisał(a):zdałem

według tej zielonej tabelki plasuję się w klasie wysokiej i najwyższej

na podanie cyferek może później się skuszę


a czemu Ty tak bez emocji? ja na Twoim miejscu byłabym w siódmym niebie, z takimi wynikami możesz startować wszędzie...


PS widziałam Twój opis gg
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Roman » wtorek, 11 lip 2006, 15:02

Agunia napisał(a):
Roman napisał(a):zdałem

według tej zielonej tabelki plasuję się w klasie wysokiej i najwyższej

na podanie cyferek może później się skuszę


a czemu Ty tak bez emocji? ja na Twoim miejscu byłabym w siódmym niebie, z takimi wynikami możesz startować wszędzie...


PS widziałam Twój opis gg


podglądaczka :P
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Agunia » wtorek, 11 lip 2006, 15:03

Roman napisał(a):
Agunia napisał(a):
Roman napisał(a):zdałem

według tej zielonej tabelki plasuję się w klasie wysokiej i najwyższej

na podanie cyferek może później się skuszę


a czemu Ty tak bez emocji? ja na Twoim miejscu byłabym w siódmym niebie, z takimi wynikami możesz startować wszędzie...


PS widziałam Twój opis gg


podglądaczka :P


Ty nie marudź tylko się ciesz :P
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez kamila » wtorek, 11 lip 2006, 15:31

to ja też sie pochwale :P .. - zdane :D
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez james » wtorek, 11 lip 2006, 15:41

z tego co mi kumpel powiedzial to zdalem a upewnie sie na 100% za 20 min bo z roboty wyjde :twisted: cudow sie nie spodziwam :D wazne ze do przodu.a na studia i tak ide zaoczne :wink:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 11 lip 2006, 16:53

czy zdalam? tak, zdalam...
czy jestem z siebie zadowolona? tak troche...czasem chyba jednak niedobrze wymagac od siebie zbyt wiele...

mimo wszystko-krakow, nadchodze :twisted:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez anula » wtorek, 11 lip 2006, 17:11

zdac zdane , cieszyc sie Trzeba. Najwazniejsze ze cztery lata nie poszły w siny las :P
Avatar użytkownika
anula
Ważniak
 
Posty: 260
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 17:21
Lokalizacja: miejscowa

Postprzez obv » wtorek, 11 lip 2006, 19:34

zdałem

ódeżam na oksfort
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości