Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kurczaczek » wtorek, 21 lut 2006, 06:29

Ale checa! :shock:
Demurrer byliśmy razem na meczu wiesz... :lol: :) :D
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Demurrer » wtorek, 21 lut 2006, 07:25

kurczaczek napisał(a):Ale checa! :shock:
Demurrer byliśmy razem na meczu wiesz... :lol: :) :D


Na jakim? :)
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez cichy » wtorek, 21 lut 2006, 08:10

HI-HOT napisał(a):
FiDo napisał(a):ja pierdziele, Damurrer - strasznie podobny jestes do Cichego


no powaznie...szczegolnie na tym drugim zdjeciu :)

eeeeeeeeee tam, ja jestem przystojniejszy :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez BLAaa » wtorek, 21 lut 2006, 08:13

Demurrer napisał(a):Mam dziś nastrój, więc niech będzie.

Demurrer gdzieś tam:

[url=http://images1.fotosik.pl/25/clwsc288gcgeohn9m.jpg]Obrazek[/URL]

Demurrer w domowych pieleszach i okularesach:

[url=http://images2.fotosik.pl/25/a57f2qga4en7a45am.jpg]Obrazek[/URL]


O kurcze, wygladasz jak młodszy klon :D
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Demurrer » wtorek, 21 lut 2006, 08:14

BLAaa napisał(a):O kurcze, wygladasz jak młodszy klon :D


W PiSie to już tak jest. Zawsze w razie czego jest kopia zapasowa.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Flo » wtorek, 21 lut 2006, 08:35

WZT napisał(a):Vincenta-kiedy ty sie zdekonspirujesz????


ja widzialem, moge Ci opowiedziec :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » wtorek, 21 lut 2006, 08:58

No no Demurrer, tata pewnie dumny jak chodzi.
Musisz się nieźle prezentować pod krawatem na sali sądowej.


WZT - nie bądź taki przystojny - tak ? Nie mam zdjęcia, nie jestem fotogeniczna.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Demurrer » wtorek, 21 lut 2006, 09:03

Vincenta napisał(a):No no Demurrer, tata pewnie dumny jak chodzi.
Musisz się nieźle prezentować pod krawatem na sali sądowej.



Jeśli nie podszyte ironią to dzięki. :D Czekałem aż mnie zmasakrujesz.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Vin » wtorek, 21 lut 2006, 09:35

Demurrer napisał(a):
Vincenta napisał(a):No no Demurrer, tata pewnie dumny jak chodzi.
Musisz się nieźle prezentować pod krawatem na sali sądowej.


Jeśli nie podszyte ironią to dzięki. :D Czekałem aż mnie zmasakrujesz.


Zero ironii.
Nie bądź taki skromny, wiesz że nie ma do czego się przyczepić. :D
Poza tym, nie masakruje się ludzi za wygląd. Przynajmniej ja tego nie robię.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Demurrer » wtorek, 21 lut 2006, 09:40

Achaja napisał(a):[
BLAaa ma rację jesteś niesamowicie podobny do Swojego rodziciela - aż takie podobieństwo, chyba rzadko się zdarza :shock:


Tatuś się mnie nie wyprze :D
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Vin » wtorek, 21 lut 2006, 09:52

Demurrer napisał(a):Tatuś się mnie nie wyprze :D


Dzieci w wieku około roku, niezależnie od płci, zwykle podobne są do swoich ojców - wynika z badań przeprowadzonych przez naukowców z University of California w San Diego. Ich zdaniem, dzieje się tak dlatego, że maluchowi "zależy" na tym, aby wyglądać jak tata, pozbawiając go w ten sposób wątpliwości, że rzeczywiście nim jest i zachęcić do wysiłków na rzecz wychowania swojego potomka.

Te ojcowskie "rozterki" wynikają ze sposobu, w jaki natura przygotowała nas do prokreacji. Tylko matka wie na pewno, że dziecko które urodziła jest jej, gdyż od momentu zapłodnienia nosi je pod sercem. Jeśli chodzi o ojca, to, z naukowego punktu widzenia, pewności takiej mieć nie może.

Inne obserwacje, tym razem psychologiczne, wskazują ponadto, że najczęściej to właśnie rodzina matki dziecka zauważa jego podobieństwo do ojca i podświadomie stara się go o tym przekonać, solidaryzując się niejako w tych staraniach z dzieckiem i matką.

:lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez kurczaczek » wtorek, 21 lut 2006, 15:20

Demurrer napisał(a):
kurczaczek napisał(a):Ale checa! :shock:
Demurrer byliśmy razem na meczu wiesz... :lol: :) :D


Na jakim? :)

Polska - Argentyna
Liga Światowa
Śiatkówka Mężczyzn
Bydgoszcz Maj 2005 :D
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości