studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 29 cze 2005, 12:42

pastor napisał(a):Mecz: Pastor - US : 3 - 2

We wrzesniu rewanżyk sie szykuje, a do tego czasu wakacje.

:twisted: :twisted: :twisted:


jak cos to wiesz, jedno slowo i trzymam kciuki 8) :lol:

udanych wakacji wszystkim, mam nadzieje ze w przyszlym roku dolacze do waszego grona :wink:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez yennefer » środa, 29 cze 2005, 16:31

aaa, sesja zakonczona!!! dzis zdalam ostatni egzamin (ufff, alez bylo ciezko :twisted: )
ale dalam rade i jestem niezwykle usatysfakcjonowana, tym bardziej, ze spodziewlaam sie zupelnie innego wyniku :lol:
jeszcze tylko jutro pojde dowiedziec sie o stypendium,
...i zegnaj uczelnio... do pazdziernika :aloha:

gratuluje pozostalym, a tym, ktorym nie wszystko udalo sie zaliczyc, zycze powodzenia we wrzesniu :spoko:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez zadziorny_kotek » środa, 29 cze 2005, 18:09

Pozdrawiam wszystkich studentów :wink: a zwłaszcza wszystkie studentki :D
Zapraszam do mnie :oops:

[ Dodano: 2005-06-29, 19:12 ]
:wink: Ej! Jeżeli ktoś z Was studiuje na US to dajcie znać, bo się wybieram tam na studia... oczywiście zapraszam tylko PŁEĆ PIĘKNĄ :wink:
zadziorny_kotek
 

Postprzez yennefer » środa, 29 cze 2005, 18:20

coz za zaproszenie :twisted: ale to niegrzeczne, dyskredytowac panow :lol:
no ja na US nie jestem, tak wiec nie moge pomoc ;)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez roddman » środa, 29 cze 2005, 18:32

ee kotek uważaj bo jakies pieski mogą w kazdej chwili wpaść :lol:
Avatar użytkownika
roddman
Rozgrzewa się
 
Posty: 16
Dołączył(a): piątek, 26 wrz 2003, 13:56
Lokalizacja: 52.19' N 21.08' E

Postprzez Suzy » czwartek, 30 cze 2005, 08:00

nerwowa atmosfera oczekiwania na wyniki z egzaminów... szcególnie, iż w sobotę szykują sie dwa nastęne... oj, przyłożyli mi sesję na koniec studiów.. tak chyba celowo bym je "dobrze" zapamiętała :wow:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez bunt_bAku » czwartek, 30 cze 2005, 22:24

ja tam uj3balem fize mam kampanie wrzesniowa:))) nie ma to na AM kazdy jest gladiatorem:))) hehe i alkoholikiem:P
Avatar użytkownika
bunt_bAku
Rozgrzewa się
 
Posty: 18
Dołączył(a): niedziela, 6 lip 2003, 12:01
Lokalizacja: Szczecin / Kołobrzeg

Postprzez kazió » czwartek, 30 cze 2005, 23:46

co wy K*** wiecie o sesji ma tych swoich smiesznych uczelniach :>
jeszcze jutro zal [beeep] mac a i tak juz mam september 0,25 pkt do zaliczenia
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez tomek » wtorek, 5 lip 2005, 19:57

No ja miałem mały problem z elektrotechniką, ale w końcu chodziłem do białego;-) tak więc przekręty i wałki uratowały sytuację. KONIEC sesji, katharsis puki co, rok minął spokojnie oby było tak dalej, pogoda zajefajna. Pozdrawiam wszystkie studentki i studentów. ;)
Avatar użytkownika
tomek
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:18
Lokalizacja: Ze Szmulek

Postprzez Agnes » sobota, 27 sie 2005, 17:18

tomek dzieki za pozdrowienia :) wkoncu to tez bylo chyba do mnie :>

sluchajcie tak soobie myslac, jescze kilka dni pracy mi zostalo no i wakacje :):) tak czy siak mamy lepiej , wrzesien wolny!!!!!

takze wrzesien nalezy do mnie bo caly sezon pracowalam :oops: :(
tak wiec juz wkrotce dni rozpusty i lenistwa :beer: :smiech: jak ja [shadow=red]kocham wrzesien [/shadow]
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez bunt_bAku » sobota, 27 sie 2005, 23:24

kazió, odezwal sie...a gdzie studiujesz ze pi3rz takie farmazony to idz na uczelnie techniczna i mniej 50h w tygodniu + 1 dzien wojskowy, jak madrys to przyjdz postudiowac na Akademie Morska gosciu
Avatar użytkownika
bunt_bAku
Rozgrzewa się
 
Posty: 18
Dołączył(a): niedziela, 6 lip 2003, 12:01
Lokalizacja: Szczecin / Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości