FiDo napisał(a):2003 rok
[ Dodano: 2006-02-19, 23:26 ]
dokladnie 30ty wrzesnia
w końcu pewnie (mam nadzieje) jeszcze wiele lat to forum będzie trwało
chociaż z opowiadań słyszałem, że teraz to już nie to samo co kiedyś 
WZT napisał(a):Ale ty masz duzy ten pokoj chater.... ja w takim pokoju mam dwa wyrka, lawke , stol lodowke i kabine z prysznicem..... kiedys dawalem zdjecie mojej klitki...
Koala napisał(a):Słuchajcie jak macie cos z takich starych archiwach to wrzucie powspomina sie troche.
A wtedy w rycerskiej było groobo... to chyba wtedy krązyło kubanskie cygaro?
cichy napisał(a):Koala napisał(a):Słuchajcie jak macie cos z takich starych archiwach to wrzucie powspomina sie troche.
A wtedy w rycerskiej było groobo... to chyba wtedy krązyło kubanskie cygaro?
a bylo chyba cygaro....ogolnie sporo wiary wtedy przypelzlo
Nawet gasilem ![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
olkakg napisał(a):sexi![]()
dajcie jakieś stare zdjęcia... a poza tym chciałabym zobaczyć akcje, jak Mariusz wyskakuje z samochodu...ma ktoś jakiś filmik albo zdjęcia??

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości