FiDo napisał(a):TISAJA, fajne zdjecie fajnej pani
Easy, moze w takim razie Ty wrzucisz zdjecie swojej pieknej facjaty dla kontrastu?sorry Winnettou, ale z mojej perspektywy to wyglada jakbys przenosil swoje kompleksy na innych w tym forum. spox, wiem ze wbijasz w takie opinie o sobie.. musialem napisac.
aa.. i zeby nie bylo: Mariusz Sieńko. z uszanowaniem
szacunek, ja jestem tylko wolnym człowiekiem w wolnym kraju i wyraziłem swoją opinię. a co już nie wolno?
pani ta napisała kiedyś nie znając mnie że jestem żałosny, o Długoimiennym że jest beznadziejnym organistą i co , ktoś się burzył?
Mario, daj na luz






![horse [smilie=horse.gif]](./images/smilies/horse.gif)