
SatH^Raa napisał(a):Mafi napisał(a):Imprezowało, imprezowało... No to co... powtórka z rozrywki, nie?
I to całkiem, całkiem udana powtórka.Fakt, że chłopaki próbowali nam popsuć zabawę (sic!), ale co to dla nas - jak chcemy się pobawić to jesteśmy nie do zatrzymania, no nie?
![]()
Ale dzisiaj odpoczywamy...
Ale teraz odpoczynek od imprezowania...

(no moze prawie najbardziej
)
Banda mogłaby grać krócej i ciszej...bo mi sie goście rozpierzchli...ale cóż.... Mi się podobało, wszystkim przybylym dziekuję i buziaki
Zapalenie krtani to mam po moich urodzinach...to przez Campari 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości