poza tym ten zwariowany naród zorganizował nam christmas party no kiedy? kto zgadnie? oczywiście 2 lutego

SatH^Raa napisał(a):Oj imprezowało się wczoraj, no nie?A dzisiaj pewnie wcale nie będzie gorzej.
Mam nadzieję, że "wszyscy inni" bawili się równie dobrze jak ja

Taaa.... było szaleństwo na parkiecie w Hipnozie
I nawet dobrze, że zbyt wiele osób się nie pojawiło... przynajmniej było czym oddychać
Paru dziwnych ludziów przybyło i zapewniało niezłą rozrywkę wszystkim innym przez pare godzin
Mmrrrrrrr
Niby zupełnie nie w moim typie, ale...
Kurde ma facet w sobie to coś
A jeszcze jak założył tą swoją 'policyjną' czapeczkę to utwierdziłam się w przekonaniu, że wygląda jak gorący striptizer
Jak będę kiedyś potrzebowała na imprezę striptizera to się do niego zgłoszę
Może się zgodzi
Mrrrau.... ![innocent [smilie=innocent.gif]](./images/smilies/innocent.gif)
Mafi napisał(a):SatH^Raa napisał(a):Oj imprezowało się wczoraj, no nie?A dzisiaj pewnie wcale nie będzie gorzej.
Imprezowało, imprezowało... No to co... powtórka z rozrywki, nie?
Wybawiłam sięMam nadzieję, że "wszyscy inni" bawili się równie dobrze jak ja
Chociaż ja to się chyba zawsze dobrze bawię![]()
![]()

Didi napisał(a):Mafi napisał(a):SatH^Raa napisał(a):Oj imprezowało się wczoraj, no nie?A dzisiaj pewnie wcale nie będzie gorzej.
Imprezowało, imprezowało... No to co... powtórka z rozrywki, nie?
Wybawiłam sięMam nadzieję, że "wszyscy inni" bawili się równie dobrze jak ja
Chociaż ja to się chyba zawsze dobrze bawię![]()
![]()
wszyscy inni tez szkoda ze rano bylo do pracy yh

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości