

kulA napisał(a):cushu napisał(a):Ja chyba wbije na koncercik do latarni..
to koncert jest? myslalem ze jest odwolany z powodu zaloby

Niestety impreza tylko do 1:00, bo jutro wykłady... a muszę być na prawie karnym
Ale i tak wytańczę się przez kilka godzin
A za tydzień może nareszcie wypali ta balanga do białego rana

WZT napisał(a):kulA napisał(a):no i bylo swietnie, ale to bylo dopiero preludium do prawdziwej imprezy, czyli Winter Reggae, ktora zaczyna sie dzisiaj, co prawda dzis jeszcze bedzie ten gorszy dzien festiwalu, ale juz bedzie bardzo dobrze, 12 godzin tanczenia przedemna, aj wytrzymamy, a jutro kolejne 12, tez wytrzymamy i bedzie biba
ja Ci dam ze pierwszy dzien jest slaby!!!!

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości