Zlot, slot, wlot, mlot, plot, samolot, flop, flot

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez FiDo » poniedziałek, 6 lis 2006, 12:56

Mafi napisał(a):
FiDo napisał(a):czasem nie wygladam. albo Ty bylas tak pijana, ze wydalem Ci sie trzezwy ;)

Ja trzymałam fason... jak zwykle zresztą ;] :twisted:

A chciałeś jeszcze na winiacza iść :lol: ;p


dzieki Bogu mi to wyperswadowano :P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Mafi » poniedziałek, 6 lis 2006, 13:00

pastor napisał(a):
A co, przytylas?? Hehhehehe...

Troszkę :oops: :roll:

pastor napisał(a):Zobaczymy kto kogo tyknie :D :D :twisted: :twisted: :twisted:

Ehe... ;p :twisted:

pastor napisał(a):Bylem..ja zawsze jestem... no i reprezentacja byla (HSZANO) :twisted: :twisted: :twisted:

To nie to samo ;p Zresztą... z tego co pamiętam, to bardzo w lotki chciałeś pograć ;p
FiDo napisał(a):dzieki Bogu mi to wyperswadowano :P

Jakby było trochę cieplej to kto wie ;p Nie lubię tak wcześnie do domu wracać ;p Dopiero się rozkręcałam ;p :D Fajnie by było Twojego "zgona" zobaczyć ;p :lol: ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez RUDA » poniedziałek, 6 lis 2006, 13:25

Peny napisał(a):
Uri napisał(a):to gdzie Bruno i jego zdjęcia? :P

Jak to bylo? Podanie + znaczki sakarbowe? I kilka tygodni na rozpatrzenie decyzji?


Kilka tygodni :lol:
chyba przy "dobrym wietrze" :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » poniedziałek, 6 lis 2006, 13:25

ja sie pogodzilem z tym ze w ogole nie zobacze :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » poniedziałek, 6 lis 2006, 13:26

Flo napisał(a):ja sie pogodzilem z tym ze w ogole nie zobacze :lol:


ja tez :P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo » poniedziałek, 6 lis 2006, 13:27

wiec kalkulujcie

wolicie gorsze foty jakosciowo ale szybko czy dobrej jakosci w ogole :lol:


Nastepnym razem wyciagam swoj aparat :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez RUDA » poniedziałek, 6 lis 2006, 13:28

Flo napisał(a):wiec kalkulujcie

wolicie gorsze foty jakosciowo ale szybko czy dobrej jakosci w ogole :lol:


Nastepnym razem wyciagam swoj aparat :twisted:


jestem za ... :D
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » poniedziałek, 6 lis 2006, 13:29

Flo napisał(a):

Nastepnym razem wyciagam swoj aparat :twisted:

Rozmawialiśmy o tym ;(

A Ty nic... eh...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo » poniedziałek, 6 lis 2006, 13:29

RUDA napisał(a):
Flo napisał(a):wiec kalkulujcie

wolicie gorsze foty jakosciowo ale szybko czy dobrej jakosci w ogole :lol:


Nastepnym razem wyciagam swoj aparat :twisted:


jestem za ... :D


i bedzie to aparat przechodni, wiec kazdy sobie popstryka, a na nastepny dzien wszyscy dostana foty :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez RUDA » poniedziałek, 6 lis 2006, 13:30

Flo napisał(a):i bedzie to aparat przechodni, wiec kazdy sobie popstryka, a na nastepny dzien wszyscy dostana foty :twisted:


bez podan i znaczkow sie uda ?? ;)
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » poniedziałek, 6 lis 2006, 13:31

ogladaliscie film 'zdjecie w godzine' ? :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo » poniedziałek, 6 lis 2006, 13:35

RUDA napisał(a):
Flo napisał(a):i bedzie to aparat przechodni, wiec kazdy sobie popstryka, a na nastepny dzien wszyscy dostana foty :twisted:


bez podan i znaczkow sie uda ?? ;)


tylko ladny usmiech :)


Fido: ogladalem One Hour Photo
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 6 gości