imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Tisaja » sobota, 16 lip 2005, 17:29

No tak ja dziś idę na Przystań jachtową...takie babskie spotkanko........Trzeba pocieszyć jedną taką opuszczoną.......Myślę,że będzie milutko.... :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Kalynka » sobota, 16 lip 2005, 19:31

Owszem, ide z bejbe i znajomymi na kolobrzeski klabing. :]
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez report5 » sobota, 16 lip 2005, 19:47

własnie wchodzimy na dach z flaszkami bo zapowiada się widowisko na niebie - oprócz tego znajomi przybyli - zatem zaraz nastąpi wylewny toast - ok, o2. spodziewane ytzeźwienie w morzu - gzdies na wyskości morskiego oka - kto będzie w okolicy nie chh ryknie cześć na widok golasów i golasek -
report5
 

Postprzez Slayer » sobota, 16 lip 2005, 20:56

RaCiK napisał(a):
Slayer napisał(a):Idzie ktos dzis na IRE?


Pewnie ! :wink:


heh to se poszlismy co nie Racik? :P cholera do konca myslalem ze zartujesz mowiac ze IRA nie gra

koncert odwolany, ale plusem jest to ze zarobilem dyche na zwrocie biletow... kupilem za 3 dychy, a dostalem 4 zwrotu :D
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Slayer » sobota, 16 lip 2005, 21:52

WZT napisał(a):Slayer, a czemu koncert odwolali?


nie mam pojecia... chyba male zaintereswoanie
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez kamila » sobota, 16 lip 2005, 21:54

dom, po raz n-ty, :rockon:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Tisaja » sobota, 16 lip 2005, 22:23

Kalynka,
Owszem, ide z bejbe i znajomymi na kolobrzeski klabing.
- :lol: :lol: Cóż za mocne słowo :lol: .....hahahaaaa........ :lol: a gdzie wy chodzicie??? :lol: Clubing??? :lol: hahahaaaa.......dobre !!!! :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez RaCiK » sobota, 16 lip 2005, 23:06

Slayer napisał(a):
RaCiK napisał(a):
Slayer napisał(a):Idzie ktos dzis na IRE?


Pewnie ! :wink:


heh to se poszlismy co nie Racik? :P cholera do konca myslalem ze zartujesz mowiac ze IRA nie gra

koncert odwolany, ale plusem jest to ze zarobilem dyche na zwrocie biletow... kupilem za 3 dychy, a dostalem 4 zwrotu :D


Slayer, weź mi nic nie mów. ;/ Swoją drogą gratuluję Ci zysku, wiesz już na co to przeznaczysz? (chociaż znam ludzi, którzy po 10 zł nawet na ulicy się nie schylają - bo ich w krzyżu boli..)

Koncert został odwołany z przyczyn niezależnych od zespłu (pewnie darmowe Kombii zrobiło im konkurencję :lol: ) Ale jeszcze sobie to obbiję... :mg:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Slayer » niedziela, 17 lip 2005, 01:17

szkoda, szkoda bo to byla jedna z niewielu pozycji z tegorocznego repertuaru koncertowego na ktore warto pojsc... a 10zl wydalem na piwo, czyli chyba dobrze? ;)
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez report5 » niedziela, 17 lip 2005, 08:42

teraz katz - amenos
report5
 

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 17 lip 2005, 12:29

taa..w pracy, wsrod emerytow niemieckich, lezac zgonem pod lada ;/ szuuuper impreza sie szykuje :cry:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez report5 » niedziela, 17 lip 2005, 17:30

przybywajcie na jazz nad bałtkiem - u rewińskiego
report5
 

Postprzez Easy Rider » niedziela, 17 lip 2005, 20:19

staram sie dobić na Miśkiewicza
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości